Поділитись у соцмережах

УКРАЇНА
ХАРКІВСЬКА ОБЛАСТЬ
БАЛАКЛІЙСЬКИЙ
МІСЬКИЙ ГОЛОВА


РОЗПОРЯДЖЕННЯ № 12

від 01.02.2016 року

Про перейменування вулиць, провулків, проїздів, площ,
майданів, інших об’єктів топоніміки міста Балаклія
Харківської області

          На виконання п. 6 ст. 7 Закону України «Про засудження комуністичного та націонал-соціалістичного (нацистського) тоталітарних режимів в Україні та заборону пропаганди їхньої символіки» щодо перейменування вулиць, провулків, проїздів, площ, інших об’єктів топоніміки, назви яких містять символіку комуністичного тоталітарного режиму, відповідно до рішення ІV сесії Балаклійської міської ради VІІ скликання «Про перейменування вулиць, провулків, проїздів, площ, майданів, інших об’єктів топоніміки міста Балаклія Харківської області» від 28.01.2016р. за № 16-VІІ; враховуючи рекомендації Українського інституту національної пам’яті, результати громадського обговорення даного питання в м. Балаклія, пропозиції, що надійшли під час проведення громадських слухань та на адресу Балаклійської міської ради, пропозиції Балаклійської міської комісії з топоніміки, виконавчого комітету Балаклійської міської ради згідно з рішенням «Про перейменування вулиць, провулків, проїздів, площ, майданів, інших об’єктів топоніміки міста Балаія Харківської області» від 20.01.2016р. за № 03, науково-консультативний висновок Національного юридичного університету імені Ярослава Мудрого; керуючись Законом України «Про засудження комуністичного та націонал-соціалістичного (нацистського) тоталітарних режимів в Україні та заборону пропаганди їхньої символіки», Законом України «Про присвоєння юридичним особам та об’єктам права власності імен (псевдонімів) фізичних осіб, ювілейних та святкових дат, назв і дат історичних подій», ст. ст. 42, 59 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», постановою Кабінету Міністрів України «Про затвердження Порядку проведення громадського обговорення під час розгляду питань про присвоєння юридичним особам та об’єктам права власності, які за ними закріплені, об’єктам права власності, які належать фізичним особам, імен (псевдонімів) фізичних осіб, ювілейних та святкових дат, назв і дат історичних подій» від 24.10.2012р. за № 989:
          1. Перейменувати вулиці, провулки, проїзди, площі, майдани, інші об’єкти топоніміки, що розташовані в місті Балаклія Харківської області, згідно з додатком.
          2. Залишити назву площі імені В.Й. Казмірука в м. Балаклія Харківської області та пам’ятний знак В.Й. Казміруку на будівлі по вул. Жовтневій, 18 в м. Балаклія Харківської області.
          3. Балаклійському районному краєзнавчому музею перенести пам’ятний знак (меморіальну дошку) маршалу Жукову Г.К. з будівлі даного музею в його експозицію.
          4. Виконавчому комітету Балаклійської міської ради спільно з Управлінням житлово-комунального господарства, будівництва та розвитку інфраструктури міста Балаклійської міської ради надати пропозиції Балаклійській міській раді щодо вартості витрат, пов’язаних з перейменуванням об’єктів топоніміки в м. Балаклія.
          5. Дане розпорядження вступає в дію з моменту його оприлюднення у Балаклійській районній газеті «Вісті Балаклійщини» та на офіційному сайті Балаклійської міської ради в мережі Інтернет.
          6. Контроль за виконанням даного розпорядження покласти заступника міського голови Тяпаєва В.В.

 


Балаклійський міський голова                                              І.М. Столбовий

 завантажити додаток

 Оприлюднено в районній газеті "Вісті Балаклійщини" №10 (10957) від 5.02.2016 року.

Поиск

2662898
Сьогодні
Учора
Цей тиждень
Минулий тиждень
Цей місяць
Минулий місяць
Всього
104
2941
3045
519
9943
18087
2662898

Forecast Today
240

9.63%
29.17%
5.75%
1.48%
0.26%
53.70%
Online (15 minutes ago):23
23 guests
no members

Your IP:35.172.224.102