Поділитись у соцмережах

УКРАЇНА
ХАРКІВСЬКА ОБЛАСТЬ
БАЛАКЛІЙСЬКИЙ
МІСЬКИЙ ГОЛОВА


РОЗПОРЯДЖЕННЯ № 12

від 01.02.2016 року

Про перейменування вулиць, провулків, проїздів, площ,
майданів, інших об’єктів топоніміки міста Балаклія
Харківської області

          На виконання п. 6 ст. 7 Закону України «Про засудження комуністичного та націонал-соціалістичного (нацистського) тоталітарних режимів в Україні та заборону пропаганди їхньої символіки» щодо перейменування вулиць, провулків, проїздів, площ, інших об’єктів топоніміки, назви яких містять символіку комуністичного тоталітарного режиму, відповідно до рішення ІV сесії Балаклійської міської ради VІІ скликання «Про перейменування вулиць, провулків, проїздів, площ, майданів, інших об’єктів топоніміки міста Балаклія Харківської області» від 28.01.2016р. за № 16-VІІ; враховуючи рекомендації Українського інституту національної пам’яті, результати громадського обговорення даного питання в м. Балаклія, пропозиції, що надійшли під час проведення громадських слухань та на адресу Балаклійської міської ради, пропозиції Балаклійської міської комісії з топоніміки, виконавчого комітету Балаклійської міської ради згідно з рішенням «Про перейменування вулиць, провулків, проїздів, площ, майданів, інших об’єктів топоніміки міста Балаія Харківської області» від 20.01.2016р. за № 03, науково-консультативний висновок Національного юридичного університету імені Ярослава Мудрого; керуючись Законом України «Про засудження комуністичного та націонал-соціалістичного (нацистського) тоталітарних режимів в Україні та заборону пропаганди їхньої символіки», Законом України «Про присвоєння юридичним особам та об’єктам права власності імен (псевдонімів) фізичних осіб, ювілейних та святкових дат, назв і дат історичних подій», ст. ст. 42, 59 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», постановою Кабінету Міністрів України «Про затвердження Порядку проведення громадського обговорення під час розгляду питань про присвоєння юридичним особам та об’єктам права власності, які за ними закріплені, об’єктам права власності, які належать фізичним особам, імен (псевдонімів) фізичних осіб, ювілейних та святкових дат, назв і дат історичних подій» від 24.10.2012р. за № 989:
          1. Перейменувати вулиці, провулки, проїзди, площі, майдани, інші об’єкти топоніміки, що розташовані в місті Балаклія Харківської області, згідно з додатком.
          2. Залишити назву площі імені В.Й. Казмірука в м. Балаклія Харківської області та пам’ятний знак В.Й. Казміруку на будівлі по вул. Жовтневій, 18 в м. Балаклія Харківської області.
          3. Балаклійському районному краєзнавчому музею перенести пам’ятний знак (меморіальну дошку) маршалу Жукову Г.К. з будівлі даного музею в його експозицію.
          4. Виконавчому комітету Балаклійської міської ради спільно з Управлінням житлово-комунального господарства, будівництва та розвитку інфраструктури міста Балаклійської міської ради надати пропозиції Балаклійській міській раді щодо вартості витрат, пов’язаних з перейменуванням об’єктів топоніміки в м. Балаклія.
          5. Дане розпорядження вступає в дію з моменту його оприлюднення у Балаклійській районній газеті «Вісті Балаклійщини» та на офіційному сайті Балаклійської міської ради в мережі Інтернет.
          6. Контроль за виконанням даного розпорядження покласти заступника міського голови Тяпаєва В.В.

 


Балаклійський міський голова                                              І.М. Столбовий

 завантажити додаток

 Оприлюднено в районній газеті "Вісті Балаклійщини" №10 (10957) від 5.02.2016 року.

Калькулятор расчета пеноблоков смотрите на этом ресурсе
Все о каркасном доме можно найти здесь http://stroidom-shop.ru
Как снять комнату в коммунальной квартире смотрите тут comintour.net Самое современное лечение грыж

Поиск

2522956
Сьогодні
Учора
Цей тиждень
Минулий тиждень
Цей місяць
Минулий місяць
Всього
24
962
8741
1130
4618
6980
2522956

Forecast Today
216

10.06%
29.99%
6.04%
1.57%
0.28%
52.07%
Online (15 minutes ago):18
18 guests
no members

Your IP:52.23.219.12