Поділитись у соцмережах

РІШЕННЯ

ХІХ сесії
VІІ скликання
від 25 січня 2017 року №06- VІI


Про внесення змін до рішення Х сесії
Балаклійської міської ради VІІ скликання
від 24 червня 2016 року №108 - VІI
«Про плату за землю, що справляється на території
Балаклійської міської ради на 2017 рік.»

          На підставі норм Податкового кодексу України щодо оподаткування земельним податком, закону України «Про внесення змін до Податкового кодексу України та деяких законодавчих актів України щодо забезпечення збалансованості бюджетних надходжень у 2017 році», закону України «Про внесення змін до Податкового кодексу України щодо покращення інвестиційного клімату в Україні» ст.ст. 26, 59 Закону України "Про місцеве самоврядування в Україні", Балаклійська міська рада

В И Р І Ш И Л А:

1. Внести зміни до рішення Х сесії Балаклійської міської ради VІІ скликання від 24 червня 2016 року №108 - VІI «Про плату за землю, що справляється на території Балаклійської міської ради на 2017 рік.» виклавши його в наступній редакції:м
«1. Платниками земельного податку є власники земельних ділянок, земельних часток (паїв) та землекористувачі на території Балаклійської міської ради.
2. Об'єктами оподаткування земельним податком є земельні ділянки на території Балаклійської міської ради, які перебувають у власності або користуванні та земельні частки (паї), які перебувають у власності.
3. Базою оподаткування земельним податком є нормативна грошова оцінка земельних ділянок з урахуванням коефіцієнта індексації, визначеного відповідно до ст. 289 Податкового кодексу України та площа земельних ділянок, нормативну грошову оцінку яких не проведено.
4. Встановити на 2017 рік ставку земельного податку за земельні ділянки на території Балаклійської міської ради, незалежно від місцезнаходження, нормативну грошову оцінку яких проведено, у розмірі 3 (три) відсотка від їх нормативної грошової оцінки,
5. Встановити на 2017 рік ставку земельного податку за земельні ділянки загального користування на території Балаклійської міської ради, незалежно від місцезнаходження, нормативну грошову оцінку яких проведено, у розмірі 1 (один) відсоток від їх нормативної грошової оцінки.
6. Встановити на 2017 рік ставку земельного податку за земельні ділянки на території Балаклійської міської ради, розташовані за межами міста Балаклія та села Крейдянка нормативну грошову оцінку яких не проведено, у розмірі 5 (п’яти) відсотків від нормативної грошової оцінки одиниці площі ріллі по Харківській області.
7. Встановити на 2017 рік ставку земельного податку на території Балаклійської міської ради за земельні ділянки сільськогосподарських угідь незалежно від місцезнаходження у розмірі 0,3 (нуль цілих три десятих) відсотка від їх нормативної грошової оцінки або від нормативної грошової оцінки одиниці площі ріллі по Харківській області за земельні ділянки нормативну грошову оцінку яких не проведено.
8. Встановити на 2017 рік ставку земельного податку на території Балаклійської міської ради за земельні ділянки, які перебувають у постійному користуванні суб’єктів господарювання (крім державної та комунальної форми власності), незалежно від місцезнаходження у розмірі 7 (сім) відсотків від їх нормативної грошової оцінки.
9. Встановити на 2017 рік пільги щодо сплати земельного податку за земельні ділянки на території Балаклійської міської ради незалежно від місцезнаходження:
- податок за земельні ділянки, право власності або користування на які зареєстровано у встановленому порядку, справляється у розмірі 1 (один) відсоток від нормативної грошової оцінки такої земельної ділянки, крім земельних ділянок визначених п. 8 цього рішення;
- податок за земельні ділянки, зайняті житловим фондом, гаражними кооперативами для зберігання особистих транспортних засобів громадян, які використовуються без отримання прибутку, індивідуальними гаражами справляється у розмірі 1 (один) відсоток від суми земельного податку, обчисленого відповідно до п.4 цього рішення;
- податок за земельні ділянки, що відносяться до земель залізничного транспорту в межах міста Балаклія справляється у розмірі 25 (двадцять п’ять) відсотків суми земельного податку, обчисленого відповідно до п.4 цього рішення, та за межами міста Балаклія у розмірі 0,02 (нуль цілих дві сотих) відсотка від нормативної грошової оцінки одиниці площі ріллі по Харківській області;
- податок за земельні ділянки за межами населених пунктів, нормативну грошову оцінку яких не проведено, надані військовим формуванням, утвореним відповідно до законів України, які не утримуються за рахунок державного або місцевих бюджетів, підрозділам Збройних Сил України, які здійснюють господарську діяльність, встановити у розмірі 0,02 (нудь цілих дві сотих) відсотка від нормативної грошової оцінки одиниці площі ріллі по Харківській області.
10. Звільнити від сплати земельного податку на території Балаклійської міської ради на 2017 рік:
- заповідники, заказники (крім мисливських), парки державної та комунальної власності, регіональні ландшафтні парки, пам'ятки природи, заповідні урочища;
- органи державної влади та органи місцевого самоврядування, органи прокуратури, заклади, установи та організації, військові формування, утворені відповідно до законів України, Збройні Сили України та Державна прикордонна служба України, які повністю утримуються за рахунок коштів державного або місцевих бюджетів;
- дитячі санаторно-курортні та оздоровчі заклади незалежно від їх підпорядкованості, у тому числі дитячі санаторно-курортні та оздоровчі заклади, які знаходяться на балансі підприємств, установ та організацій;
- дошкільні та загальноосвітні навчальні заклади незалежно від форм власності і джерел фінансування, заклади культури, науки, освіти, охорони здоров'я, соціального захисту, фізичної культури та спорту, які повністю утримуються за рахунок коштів державного або місцевих бюджетів.
- садівничі, садові, городні та дачні товариства розташовані на території Балаклійської міської ради.
- комунальні підприємства, що здійснюють надання житлово-комунальних послуг на території Балаклійської міської ради Харківської області.
11. Податковий період для плати за землю, порядок обчислення плати за землю та строк її сплати, строк та порядок подання звітності про обчислення і сплату за землю встановлено та відповідає Податковому кодексу України.
12. Відповідальність за порушення податкового законодавства встановлюється відповідно до норм Податкового кодексу України та інших нормативних документів.
13. Всі питання, не врегульовані цим рішенням, регулюються відповідно до норм Податкового кодексу України та інших діючих нормативно-правових актів.»
2. Дане рішення набуває чинності з 01.01.2017 року.
3. Виконавчому комітету Балаклійської місткої ради оприлюднити дане рішення у Балаклійській районній газеті «Вісті Балаклійщини» та на офіційному сайті Балаклійської міської ради в мережі Інтернет.


Балаклійській міській голова                                         І. М. Столбовий

Калькулятор расчета пеноблоков смотрите на этом ресурсе
Все о каркасном доме можно найти здесь http://stroidom-shop.ru
Как снять комнату в коммунальной квартире смотрите тут comintour.net Самое современное лечение грыж

Поиск

2498087
Сьогодні
Учора
Цей тиждень
Минулий тиждень
Цей місяць
Минулий місяць
Всього
75
288
363
1025
6187
8497
2498087

Forecast Today
96

10.13%
30.13%
6.09%
1.58%
0.28%
51.79%
Online (15 minutes ago):11
11 guests
no members

Your IP:3.230.144.31