Поділитись у соцмережах

Вчора 20 грудня 2016 року відбулася сімнадцята сесія Балаклійської міської ради під головуванням Балаклійського міського голови Івана Столбового.

          У роботі сесії взяли участь також :Немикіна Л.П.- депутат Харківської обласної ради,голова бюджетної комісії, представники різних громадських організацій, приватні підприємці,незалежні журналісти.


          На початку сесії голова Балаклійської міської виборчої комісії представила нового депутата Колеснікова Бориса Валентиновича , який увійшов до складу Балаклійської міської ради замість вибувшого депутата Архіпова Віталія Вікторовича.


          В роботі сесії взяли участь 28 депутатів із 34 обраних
          На розгляд депутатів було винесено низку питань які стосуються життєдіяльності міста, всі питання були ретельно розглянуті на засіданнях постійних комісій міської ради, що передували пленарному засіданню.
Основним питанням порядку денного сесії стало прийняття бюджету міста на 2017 рік.

          Найбільше жваве обговорення викликали два питання : Про надання згоди на добровільне об’єднання територіальних громад та Про скасування п. 2 рішення IV сесії Балаклійської міської ради Харківської області ХХІІІ скликання «Про надання повноважень Харківській обласній раді і Балаклійській районній раді» від 10.03.1999р.З цих питань взяли слово міський голова І.М. Столбовий, Л.П. Немикіна та ряд депутатів.
Рішення з цих питань були підтримані депутатами.

          Депутатським корпусом були прийняті рішення про затвердження програм на 2017 рік : Про затвердження структури виконавчих органів Балаклійської міської ради,загальної чисельності апарату міської ради,ії виконавчих органів та умови оплати праці на 2017 рік, Про затвердження Програми соціально-економічного розвитку м.Балаклія на 2017рік,Про затвердження Програми проведення ремонту та утримання об’єктів благоустрою міста Балаклія на 2017рік ,Про затвердження Програми організації громадських робіт та інших робіт тимчасового характеру на території Балаклійської міської ради у 2017 році , Про затвердження Програми покращення екологічного стану міста Балаклія на 2017рік, Про затвердження Програми соціального захисту окремих категорій населення м. Балаклія на 2017 рік, Про затвердження Програми розвитку місцевого самоврядування в м. Балаклія Харківської області на 2017 рік , Про затвердження Програми розроблення плану зонування території міста Балаклія Харківської області та іншої необхідної містобудівної документації на 2017 рік ,Про затвердження Програми розвитку дошкільної освіти міста Балаклія на 2017 рік, Про встановлення у 2017 році батьківської плати на харчування дітей в дошкільних навчальних закладах Балаклійської міської ради.

          Також депутатами були прийняті рішення: Про внесення змін та доповнень до Програми соціально - економічного розвитку м.Балаклія на 2016 рік, Про внесення змін до Програми проведення ремонту та утримання об’єктів благоустрою міста Балаклія на 2016 рік , Про внесення змін до рішення III сесії Балаклійської міської ради від 18.12.2015 року за № 02-VП «Про міський бюджет на 2016 рік» (зі змінами), Про надання дозволу на попередню оплату товарів, робіт і послуг, що закуповуються за кошти міського бюджету,
          Про затвердження титулів об’єктів будівництва та титулів на виконання проектно-вишукувальних робіт для будівництва ,Земельні питання, Про дострокове припинення повноваження депутата Балаклійської міської ради, Про внесення змін до складу постійної комісії Балаклійської міської ради з питань земельних відносин та охорони навколишнього природного середовища, Про внесення змін до рішення ІІ сесії Балаклійської міської ради УІІ скликання №18-УІІ «Про закріплення депутатів Балаклійської міської ради VІI скликання за виборчими округами»(зі змінами), Про визначення виконавця послуг з вивезення рідких побутових відходів на території м. Балаклія та інші

          Останнім питанням порядку денного було питання «Про звернення депутата Абраменко С.В. «Про критичну ситуацію що склалась в м.Балаклія з існуючими на цей час тарифами на житлово-комунальні послуги» - рішення було підтримано депутатами.

 

 

Калькулятор расчета пеноблоков смотрите на этом ресурсе
Все о каркасном доме можно найти здесь http://stroidom-shop.ru
Как снять комнату в коммунальной квартире смотрите тут comintour.net Самое современное лечение грыж

Поиск

2497482
Сьогодні
Учора
Цей тиждень
Минулий тиждень
Цей місяць
Минулий місяць
Всього
26
287
783
3389
5582
8497
2497482

Forecast Today
96

10.13%
30.13%
6.09%
1.58%
0.28%
51.78%
Online (15 minutes ago):4
4 guests
no members

Your IP:34.239.177.24