Поділитись у соцмережах

        16 грудня 2016 року, у сесійній залі міської ради відбувся звіт Балаклійського міського голови Івана Столбового та депутата Харківської обласної ради Людмили Немикіної перед громадою міста про проведену роботу у 2016 році.
        У своєму виступі, який супроводжувався слайдами, Іван Михайлович відзвітував про підсумки виконаної роботи за минулий рік, стан соціально-економічного розвитку міста, стан виконання міського бюджету та інші важливі питання життєдіяльності міста.
        Зазначив, що здійснено певний позитивний крок у соціально-економічному розвитку міста, його благоустрої, акцентував увагу на тому, що всі досягнення – це результат спільної праці депутатського корпусу, виконавчого комітету та громади.
        Однак, багато із запланованого ще чекає на своє вирішення та втілення в життя.
        Підводячи підсумок, Іван Михайлович зазначив, що місто продовжує розвиватися, стає більш привабливим і сучасним. Запевнив всіх присутніх в тому, що міська влада буде продовжувати плідно працювати задля благополуччя людей та розвитку міста.
        Звітуючи перед громадою міста Людмила Немикіна розповіла присутнім про те, що протягом року 13 об’єктів переможців обласного конкурсу міні-проектів «Разом у майбутнє» введено в експлуатацію. А також про залучення проектів та програм Німецького товариства міжнародного співробітництва «GIZ».
        У ході зустрічі балаклійці мали можливість поставити міському голові та депутату обласної ради запитання з тих проблем, що найбільше їх хвилюють та отримати на них вичерпні відповіді.
        На адресу міського голови звучало багато слів подяки від городян за ту чи іншу виконану роботу.
        В залі були присутні жителі міста, керівники підприємств, установ та організацій, представники міських громадських та політичних організацій, депутати міської ради, члени виконавчого комітету, посадові особи органів місцевого самоврядування.

 

Калькулятор расчета пеноблоков смотрите на этом ресурсе
Все о каркасном доме можно найти здесь http://stroidom-shop.ru
Как снять комнату в коммунальной квартире смотрите тут comintour.net Самое современное лечение грыж

Поиск

2497557
Сьогодні
Учора
Цей тиждень
Минулий тиждень
Цей місяць
Минулий місяць
Всього
101
287
858
3389
5657
8497
2497557

Forecast Today
288

10.13%
30.13%
6.09%
1.58%
0.28%
51.79%
Online (15 minutes ago):23
23 guests
no members

Your IP:34.239.177.24