Поділитись у соцмережах

Шановні депутати, члени виконавчого комітету міської ради та мешканці міста Балаклія!

         В районі відбувся безпрецедентний випадок.
         Відповідного до норм бюджетного законодавства, утримання дошкільних навчальних закладів та закладів культури міста Балаклія здійснюється за кошти районного бюджету, які надаються Балаклійській міській раді у вигляді субвенції. При формуванні та підготовці проекту міського бюджету на 2017 рік, в листопаді 2016 року від Балаклійської районної ради були отримані попередні показники розміру субвенції в сумі 22 ,5 млн. грн. при потребі майже 26 млн.грн. Даний обсяг субвенції забезпечував виплату обов’язкової заробітної плати з нарахуванням працівникам дошкільної освіти і культури, придбання продуктів харчування, медикаментів, потребу в енергоносіях у 2017 році. Ні на ремонти ( в тому числі - аварійні) дитячих садків, ні на придбання меблів, постільної білизни, ні на оновлення ігрових майданчиків коштів районного бюджету не передбачено.
         Сьогодні, 14 грудня 2016 року, напередодні засідання виконкому та чергової сесії міської ради, випадково відповідальними особами міської ради з’ясувалось, що в проекті рішення «Про районний бюджет на 2017 рік», який розміщений на офіційному веб-сайті Балаклійської районної ради, розмір субвенції зменшено на 5,5 млн.грн. і складає 16,7 млн. Даний розмір субвенції не забезпечує потребу дошкільних закладів освіти навіть захищених статей видатків: заробітну плату, продукти харчування, медикаменти, енергоносії, що вже казати про ремонти та нові меблі для діточок міста.
         Враховуючи норми ст.89 Бюджетного кодексу України – відповідальність за не забезпечення дошкільної освіти необхідними коштами на їх утримання несе Балаклійська районна рада та Балаклійська районна державна адміністрація, як розпорядник коштів районного бюджету.
         В порушення вимог бюджетного законодавства в частині складання, розгляду та затвердження міських бюджетів , міська рада не була своєчасно проінформована щодо обсягу фінансування дошкільної освіти і закладів культури міської ради. Жодних офіційних повідомлень про зміну розміру субвенції на адресу Балаклійської міської ради не надходило.
         Тому, доводимо до відома депутатів Балаклійської міської ради та членів виконавчого комітету , що проект рішення «Про міський бюджет на 2017 рік», відповідно до Регламенту міської ради, не може бути своєчасно наданий депутатам та виконавчому комітету для ознайомлення та опрацювання. Матеріали будуть надані в електронному виді 15.12.16. зранку

Балаклійський міський голова           Іван Столбовий

Калькулятор расчета пеноблоков смотрите на этом ресурсе
Все о каркасном доме можно найти здесь http://stroidom-shop.ru
Как снять комнату в коммунальной квартире смотрите тут comintour.net Самое современное лечение грыж

Поиск

2497560
Сьогодні
Учора
Цей тиждень
Минулий тиждень
Цей місяць
Минулий місяць
Всього
104
287
861
3389
5660
8497
2497560

Forecast Today
288

10.13%
30.13%
6.09%
1.58%
0.28%
51.79%
Online (15 minutes ago):23
23 guests
no members

Your IP:34.239.177.24