Поділитись у соцмережах

На свято були запрошені депутати Балаклійської міської ради, працівники виконавчого комітету Балаклійської міської ради, завідуючі дитячих навчальних закладів міста.
Святкові урочистості розпочав Балаклійський міський голова Іван Столбовий, який у своїй офіційній промові привітав присутніх з професійним святом та наголосив на визначальній ролі місцевого самоврядування у вирішенні соціально-економічних питань на місцевому рівні.
«Місцеве самоврядування – це рівень влади, який є найбільш наближеним до людей, до їх інтересів і реальних потреб. Саме місцеве самоврядування є одним з найважливіших чинників розвитку громадянського суспільства, розбудови демократичних цінностей, вираження ініціативи людей.
І тому, саме від нашої з Вами роботи, професіоналізму, наполегливості та небайдужості залежить розвиток нашого міста і добробут кожного мешканця».
Депутат Харківської обласної ради, голова комісії з питань бюджету Людмила Немикіна передала найщиріші вітання з нагоди свята від голови Харківської обласної ради С.І.Чернова та побажала працівникам місцевого самоврядування успіхів у плідній роботі на благо рідного міста та зауважила, що за цей рік було втілено вжиття багато проектів в місті, але ще чи мало потрібно зробити. Щиро подякувала всім присутнім за їх важливу роботу і відповідальне ставлення до розвитку Балаклійської територіальної громади.
Продовженням свята стало відзначення кращих представників органів місцевого самоврядування.
За активну участь у розбудові місцевого самоврядування, вагомий внесок у соціально-економічний розвиток міста Балаклія, сумлінну працю, високий професіоналізм, грамотою голови Харківської обласної ради нагороджені:
- депутат Балаклійської міської ради VІІ скликання голова постійної депутатської комісії з земельних питань,охорони навколишнього природного середовища - Журава Валерій Іванович,
- депутат Балаклійської міської ради VІІ скликання голова постійної депутатської комісії з економічних та соціально-культурних питань - Лебідь Анатолій Петрович,
- перший заступник міського голови - Максим Будянський
Грамотами Балаклійського міського голови нагороджені депутати Балаклійської
міської ради VІІ скликання: Абраменко С.В., Козачок В.В., Мойсєєнко В.Д., Татьянко О.А., Тризна В.О, Черненко В.В., Якименко В.О., також грамотами нагороджені посадові особи виконавчого комітету: Жарко Л.І. - начальник відділу реєстрації місця проживання, Багацька Є.П.- головний спеціаліст відділу з питань юридичного забезпечення звернень громадян та контроль апарату виконавчого комітету, Яценко В.В.- головний спеціаліст управління ЖКГ, БтРІМ.

Гарного настрою усім присутнім додав святковий концерт.

Калькулятор расчета пеноблоков смотрите на этом ресурсе
Все о каркасном доме можно найти здесь http://stroidom-shop.ru
Как снять комнату в коммунальной квартире смотрите тут comintour.net Самое современное лечение грыж

Поиск

2498649
Сьогодні
Учора
Цей тиждень
Минулий тиждень
Цей місяць
Минулий місяць
Всього
52
115
925
1025
6749
8497
2498649

Forecast Today
96

10.13%
30.14%
6.09%
1.58%
0.28%
51.78%
Online (15 minutes ago):22
22 guests
no members

Your IP:3.230.144.31