Поділитись у соцмережах

Починаючи з вересня цього року, розпочато відкриття та вручення сертифікатів про завершення робіт по міні-проекту об’єктів - переможців конкурсу міні-проектів розвитку територіальних громад “Разом в майбутнє”.
Як повідомлялося раніше були відкриті наступні об’єкти:
- капітальний ремонт по заміні дерев’яних віконних блоків на металопластикові другої частини у Балаклійському ДНЗ № 4 «Енергозбереження – крок у майбутнє».
- замінено дерев’яні віконні блоки на енергозберігаючі металопластикові у Балаклійській загальноосвітній школі 1-Ш ступенів № 1 ім. О.А. Тризни «Тепла школа – запорука здоров’я – здорова нація».
- ремонт системи опалення у Балаклійському ДНЗ № 2 «Хочу в садочок, бо там тепло».
- замінено вікна та двері в житловому будинку по вулиці О.Петрусенко, 30 в рамках міні-проекту “Затишний під’їзд - обличчя домівки”.
- встановлено додаткові елементи на дитячому майданчику та лави для відпочинку по вул. Соборна, 42 (кол. Леніна).
- капітальний ремонт тротуару в рамках міні-проекту «Комфорт починається з малого» по вул. Соборній (вздовж забору ДП «Балаклійський ремонтний завод»).
- капітальний ремонт тротуару в рамках міні-проекту «Наш пріоритет – комфорт громадян » по вул. Соборній (від магазину «Мясний пятачок» до магазину «Посад»).
- ремонт харчоблоку у Балаклійському ДНЗ № 7 в рамках проекту “Смачна їжа - ситі діти”.
- ремонт харчоблоку та туалету з придбанням кухонного обладнання у Балаклійському ДНЗ № 1, в рамках проекту «Щасливе дитинство».
- придбання та встановлення лав для відпочинку в рамках міні-проекту «Спілкуємось, відпочиваємо, мріємо!».
Сьогодні 06 грудня 2016 року відбулися чергові відкриття завершених об’єктів - переможців конкурсу міні-проектів розвитку територіальних громад “Разом в майбутнє”.
На відкриття об’єктів завітали почесні гості: депутат Харківської обласної ради Людмила Немикіна, учасники ініціативних груп проектів та громадяни міста.
Відкриття завершених об'єктів розпочалося з зустрічі з мешканцями будинку по вул. Гагаріна, 18, де ознайомились з завершенням робіт по ремонту фасаду будинку в рамках проекту «Обличчя будинку – обличчя міста». Сума проекту 195,6 тис. грн. (Обласний бюджет 97,8 тис. грн, міський 88, 03 тис. грн., ініціативна группа 9,8 тис. грн.) Мешканці будинку подякували міському голові Івану Столбовому та депутату Харківської обласної ради Людмилі Немикіній за проведену роботу по благоустрою будинку. Вперше за багато років була проведена такий масштабний ремонт.
Далі відбулась зустріч з мешканцями громади по вул. Покровській та Грушевського, де проведено встановлення зупиночного павільйону в рамках проекту «Від зупинки до зупинки – затишно і зручно». Новий павільйон більш затишний і зручний. В цілому в рамках цього проекту планується встановити 6 нових зупиночних павільйонів по всьому місту. Вартість проекту 192,00 тис. грн. (Обласний бюджет 96,0 тис. грн, міський 86, 4 тис. грн., ініціативна группа 9,6 тис. грн.)
В липні місяці завершені роботи по капітальному ремонту тротуару по вул. Соборна (від магазину «Мясний п'ятачок» до магазину «Посад»), по проекту було також передбачено і освітлення, сьогодні присутні ознайомились з завершенням робіт передбачені проектом. Вартість проекту 213,4 тис. грн. (Обласний бюджет 81,7 тис. грн, міський 123,5 тис. грн., ініціативна группа 8,2 тис. грн.).
Завершені також роботи по капітальному ремонту тротуару від пл. Ростовцева, буд. 11 до перехрестя з вул. 1 Травня. Вартість проекту 110,1 тис. грн.
Балаклійський міський голова проінформував громадян міста про те, що до кінця року в рамках міні-проектів планується завершити капітальний ремонт м'якої покрівлі житлового будинку по вул. Соборна, 76, а також завершити встановлення зупиночних павільйонів.

 

Калькулятор расчета пеноблоков смотрите на этом ресурсе
Все о каркасном доме можно найти здесь http://stroidom-shop.ru
Как снять комнату в коммунальной квартире смотрите тут comintour.net Самое современное лечение грыж

Поиск

2497558
Сьогодні
Учора
Цей тиждень
Минулий тиждень
Цей місяць
Минулий місяць
Всього
102
287
859
3389
5658
8497
2497558

Forecast Today
288

10.13%
30.13%
6.09%
1.58%
0.28%
51.79%
Online (15 minutes ago):23
23 guests
no members

Your IP:34.239.177.24