Поділитись у соцмережах

          Шановні мешканці Балаклійщини. ми вкотре нагадуємо всім споживачам природного газу, що саме в період різких коливань температур, поривів вітру, дощів та снігопадів потрібно бути особливо обережними при користуванні газовими приладами. 
          Необхідно постійно слідкувати за оголовками димарів, які можуть руйнуватися та закупорювати канали. Пам'ятайте, що перш ніж увімкнути газові прилади, слід обов'язково перевіряти тягу. Тягу в димарі визначають піднесенням сірника під тягопереривач колонки, в опалювальній печі - смужкою паперу, підносячи її до запального віконця в дверцятах пальника, а тягу у вентиляційному каналі - піднесенням клаптика паперу до вентиляційної решітки. При відсутності тяги, а також при сильному вітрі, ремонті або прочищенні димових каналів (при цьому продукти згоряння газу потрапляють у приміщення і можуть призвести до отруєння), користуватися газовими приладами категорично забороняється. 
          Ми наголошуємо, що перед ввімкненням та під час роботи газових приладів кватирку чи фрамугу необхідно завжди тримати відчиненою. 
Пам'ятайте, що дотримання елементарних правил - запорука безпечного використання газу в побуті. 
          Не допускайте перегріву і тривалої роботи опалювальних грубок. Після 2-3 годин експлуатації зробіть двогодинну перерву для її охолодження. Не залишайте працюючу грубку на ніч, коли лягаєте спати, це дуже небезпечно. 
          Не використовуйте газові плити для опалення приміщень, сушіння білизни. 
Шановні жителі району! Пам'ятайте, що при користуванні газовими приладами категорично забороняється: 
- самовільно проводити ремонт чи заміну газового обладнання; 
- втручатися у цілісність систем газопостачання; 
- використовувати для під'єднання «гарні» шланги, придбані на базарі; 
- користуватися газовою колонкою, коли пальник горить при відсутності напору холодної води або водорозбору гарячої води. Газ при цьому слід перекрити й повідомити про це ремонтну службу газового господарства. 
Громадяни! Виявивши запах газу в квартирі, необхідно терміново припинити користування газовими приладами, закрити крани, не вмикати і не вимикати електроприлади, не користуватися відкритим вогнем, провітрити приміщення, в якому виявлено запах газу і викликати аварійну службу за телефоном «104» та негайно телефонуйте до Служби порятунку за номером “101”. 

Балаклійський РВ ГУ ДСНС України у Харківській області

Калькулятор расчета пеноблоков смотрите на этом ресурсе
Все о каркасном доме можно найти здесь http://stroidom-shop.ru
Как снять комнату в коммунальной квартире смотрите тут comintour.net Самое современное лечение грыж

Поиск

2499357
Сьогодні
Учора
Цей тиждень
Минулий тиждень
Цей місяць
Минулий місяць
Всього
145
252
1488
1488
7457
8497
2499357

Forecast Today
768

10.12%
30.14%
6.09%
1.58%
0.28%
51.79%
Online (15 minutes ago):23
23 guests
no members

Your IP:3.233.242.204