Поділитись у соцмережах

Сьогодні 4 листопада 2016 року Балаклійський міський голова Іван Столбовий та депутат Харківської обласної ради, віце-президент Асоціації органів місцевого самоврядування Людмила Немикіна провели зустрічі з представниками трудових колективів міста Балаклія, а саме: ТОВ «Балаклійський шиферний завод», управління Держпродспоживслужби в Балаклійському районі, Балаклійської філії «Харківської гуманітарно-педагогічної академії», КП БРР «Балаклійські теплові мережі», де пояснили присутнім найважливіші елементи реформи та розповіли про переваги, які мають вже об'єднані громади.
В ході проведення зустрічі її учасники обговорили найбільш актуальні питання життя міста, міський голова Іван Столбовий окреслив ті можливості, які сьогодні може запропонувати місто Балаклія, як центр, майбутнім членам об’єднаної громади. Однозначно, що позитивних факторів такого об’єднання набагато більше: це і можливість забезпечення належного утримання та розвитку інфраструктури населених пунктів, надання соціальних і адміністративних послуг високої якості, організація на достойному рівні пасажирських перевезень, залучення значно більшого фінансування на розвиток сіл та міста і інші.
Такий прямий діалог, безперечно, допоможе прийняти правильне рішення, яке визначатиме майбутнє кожної територіальної громади. Як зазначив міський голова зараз є вибір - чи залишати все так як є, чи об'єднуватись в спроможні громади. Тепер – вибір за самими мешканцями: чи боротись поодинці зі своїми проблемами і негараздами, чи все-таки об’єднатись в більш заможну громаду

 

Калькулятор расчета пеноблоков смотрите на этом ресурсе
Все о каркасном доме можно найти здесь http://stroidom-shop.ru
Как снять комнату в коммунальной квартире смотрите тут comintour.net Самое современное лечение грыж

Поиск

2497629
Сьогодні
Учора
Цей тиждень
Минулий тиждень
Цей місяць
Минулий місяць
Всього
173
287
930
3389
5729
8497
2497629

Forecast Today
480

10.13%
30.13%
6.09%
1.58%
0.28%
51.79%
Online (15 minutes ago):29
29 guests
no members

Your IP:34.239.177.24