Поділитись у соцмережах

          20 жовтня 2016 року перший заступник міського голови М.В. Будянський та заступник міського голови В.В. Тяпаєв прийняли участь у тренінгу «Будівельні роботи в рамках місцевої фінансової допомоги», який проводили менеджери проекту «Розвиток соціальної інфраструктури України» Німецького товариства міжнародного співробітництва «GIZ».
Як повідомлялось раніше Балаклійська міська рада приймає участь в проекті «Розвиток соціальної інфраструктури України» та активно співпрацює з Німецьким товариством міжнародного співробітництва «GIZ» по отриманню фінансової підтримки регіонам Східної України.
          Мета тренінгу посилення знань та навиків представників органів місцевого самоврядування та громадських організацій у питаннях забезпечення фінансової підтримки на проведення будівельних робіт на об'єктах соціальної інфраструктури.
          Менеджерами проекту «Розвиток соціальної інфраструктури України» Німецького товариства міжнародного співробітництва «GIZ» надали учасникам тренінгу практичні навички щодо вибору та погодження об'єкта будівництва, підготовки тендерної документації з будівельних робіт, вимог проведення тендеру за вимогами та правилами Німецького товариства, які до речі суттєво відрізняються від норм проведення тендеру за Українським законодавством.
          Слід звернути увагу на те, що тільки в цьому році Німецьке товариство міжнародного співробітництва «GIZ» прийняли рішення про надання фінансової підтримки на проведення ремонту та капітальному будівництву об'єктів соціальної інфраструктури.
          На сьогодні Балаклійська міська рада одна з перших на Східній Україні де вже проведено підготовку всіх необхідних документів для участі в проекті«GIZ» та вже на стадії проведення тендеру для виконання робіт з капітального ремонту по заміні вікон та дверей в будівлях Балаклійської ЗОШ № 2.

 

Калькулятор расчета пеноблоков смотрите на этом ресурсе
Все о каркасном доме можно найти здесь http://stroidom-shop.ru
Как снять комнату в коммунальной квартире смотрите тут comintour.net Самое современное лечение грыж

Поиск

2498111
Сьогодні
Учора
Цей тиждень
Минулий тиждень
Цей місяць
Минулий місяць
Всього
99
288
387
1025
6211
8497
2498111

Forecast Today
120

10.13%
30.13%
6.09%
1.58%
0.28%
51.79%
Online (15 minutes ago):21
one guest
no members

Your IP:3.230.144.31