Поділитись у соцмережах

Шановні мешканці багатоквартирних житлових будинків міста!

          Звертаємо вашу увагу на те, що в процесі утримання багатоквартирних житлових будинків, особливо при підготовці до опалювального сезону та в ході його проведення, для виконавця послуг з утримання будинків споруд та прибудинкових територій виникає низка перешкод, пов’язаних з доступом до технічних приміщень, де розташовані транзитні інженерні мережі, внаслідок встановлення мешканцями власних замків, запірних пристроїв та влаштування самочинно збудованих господарчих комор. 
          Відповідно до Правил утримання жилих будинків та прибудинкових територій, затверджених наказом Державного комітету України з питань житлово-комунального господарства № 76 від 17 травня 2005 року, для забезпечення раціональної роботи виконавця послуг з утримання будинків в його аварійно-диспетчерській службі (АДС) повинні бути комплекти ключів від усіх робочих, підвальних і горищних приміщень жилих будинків.
          Використання допоміжних приміщень для розміщення майстерень, комор та інших завдань не допускається. Горищні приміщення не повинні бути захаращені будівельним сміттям, домашніми й іншими речами та обладнанням.
          Вхідні двері або люки (для горищних приміщень із запасними, напірними і розширювальними баками) виходу на покрівлю повинні бути завжди замкнені (один комплект ключів зберігається в чергового диспетчера АДС або кімнаті техніка-майстра виконавця послуг, а другий - у консьєржа чи двірника), про що робиться відповідний напис на люку чи дверях. Вхід у горищне приміщення і на дах дозволяється тільки працівникам виконавця послуг, безпосередньо відповідальним за технічний нагляд і тим, котрі виконують ремонтні роботи, а також працівникам експлуатаційних організацій, обладнання яких розміщене на даху й у горищному приміщенні. Вхідні двері в технічний підвал, підвал повинні бути замкнені (ключі зберігаються у виконавця послуг, про місце зберігання робиться спеціальний напис на дверях).
          Доступ представників виконавця послуг до транзитних інженерних комунікацій, що проходять через приміщення, повинен бути забезпечений у будь-який час доби. Вхідні двері в техпідвал, підвал повинні бути замкнені, ключі мають зберігатися в АДС виконавця послуг й у консьєржа або двірника (про що повинен бути відповідний напис). Тобто під час ліквідації аварійних ситуацій на внутрішньобудинкових інженерних мережах самочинно встановлені замки та запірні пристрої будуть демонтовані виконавцем послуг відповідно до ст. ст. 17 та 20 Закону України «Про житлово-комунальні послуги» (далі - Закон). 
          Також звертаємо вашу увагу на необхідність виконання вимог, передбачених пп. 9 п. 2 ст. 20 Закону, п. 7 Правил користування приміщеннями житлових будинків і гуртожитків, затверджених Постановою Кабінету Міністрів України від 08 жовтня 1992 року № 572 та п.п. 5.1.13, 5.1.15 Правил утримання жилих будинків та прибудинкових територій стосовно того, що, за відсутності автоматичних повітровідводів, повітря у внутрішньобудинкових системах централізованого опалення з верхнім розведенням випускають через повітрозбірник (не рідше одного разу в 2 тижні) і це робиться безпосередньо власником або наймачем квартир, в яких розташовані повітрозбірники. 

          За порушення Правил користування приміщеннями житлових будинків і гуртожитків ст. 150 Кодексу України про адміністративні правопорушення передбачено накладення штрафу

          З метою отримання своєчасних та якісних житлово-комунальних послуг сподіваємось на порозуміння та переконливо просимо вас дотримуватись вимог вищезазначених правил. 

Виконавчий комітет Балаклійської міської ради.

Калькулятор расчета пеноблоков смотрите на этом ресурсе
Все о каркасном доме можно найти здесь http://stroidom-shop.ru
Как снять комнату в коммунальной квартире смотрите тут comintour.net Самое современное лечение грыж

Поиск

2499106
Сьогодні
Учора
Цей тиждень
Минулий тиждень
Цей місяць
Минулий місяць
Всього
146
82
1382
1025
7206
8497
2499106

Forecast Today
144

10.13%
30.14%
6.09%
1.58%
0.28%
51.78%
Online (15 minutes ago):23
23 guests
no members

Your IP:3.230.144.31