Поділитись у соцмережах

Р І Ш Е Н Н Я

XIV сесії

VІІ скликання

від 6 жовтня 2016 року № 161-VІІ


Про звернення депутатів Балаклійської

міської ради VІІ скликання до Кабінету

Міністрів України, до Національної комісії,

що здійснює державне регулювання у сферах

енергетики та комунальних послуг,

до ПАТ «Харківгаз»

На підставі ст. 26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», Балаклійська міська рада –

В И Р І Ш И Л А :

1. Схвалити текст «Звернення депутатів Балаклійської міської ради VІІ скликання до Кабінету Міністрів України, до Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг, до ПАТ «Харківгаз»» (додається).

2. Направити звернення до Кабінету Міністрів України, до Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг, до ПАТ «Харківгаз».

3. Доручити міському голові підписати звернення, схвалене даним рішенням.

4. Контроль за виконанням даного рішення покласти на депутатську комісію з питань економічного і соціально-культурного розвитку міста (голова комісії Лебідь А.П.).

Балаклійський міський голова І.М. Столбовий

Національна комісія, що здійснює

державне регулювання у сферах

енергетики та комунальних послуг

ПАТ «Харківгаз»

Звернення

депутатів Балаклійської міської ради VІІ скликання

щодо встановлення індивідуальних комерційних вузлів обліку

природного газу в квартирах багатоповерхових житлових будинків

міста Балаклія Харківської області

Проблема, що на сьогодні має місце з встановленням загальнобудинкових лічильників обліку газу в квартирах багатоповерхових житлових будинків міста Балаклія Харківської області, змушує звернутися до Вас за допомогою у її вирішенні.

На виконання положення пункту 5 розділу IX Кодексу газорозподільних мереж «Особливості організації обліку газу в багатоквартирних будинках та гуртожитках» структурним підрозділом ПАТ «Харківгаз» в м. Балаклія було розпочато роботу по встановленню загальнобудинкових лічильників обліку газу, після чого оплата газу, спожитого жителями багатоквартирного будинку буде здійснюватись на підставі Постанови Кабінету міністрів України від 16 травня 2002 року №620 «Про затвердження Тимчасового положення про порядок проведення розрахунків за надання населенню послуг з газопостачання в умовах використання загальнобудинкового вузла обліку», а саме: загальний обсяг спожитого палива рівномірно розподіляється на кожного зареєстрованого мешканця будинку.

Балаклійська міська рада погоджується з необхідністю комерційного обліку спожитого газу, проте принцип рівномірного розподілу спожитого газу між жителями багатоквартирного будинку в своїй суті суперечить змісту статей 626,627,628,629,630,634 Цивільного кодексу України, змісту Постанови НКРЕ від 30.09.2015 року №2500 “Про затвердження Типового договору постачання природного газу побутовим споживачам”, в частині того, що жителі багатоквартирних будинків повинні платити за фактично спожитий природний газ на підставі договору приєднання.

Також повідомляємо, що НКРЕ у своєму листі №5945/16.3/7-16 від 10.06.2016 року наголошує на тому, що суб’єкт господарювання, який здійснює розподіл природного газу на відповідній території, зобов’язаний в термін до 01.01.2018 року встановити індивідуальні лічильники для побутових споживачів, які використовують природній газ тільки для приготування їжі (встановлено тільки газову плиту). Часова норма визначена в наведеному листі не обмежує суб’єкта господарювання розпочати роботи по встановленню індивідуальних комерційних вузлів обліку газу одночасно з встановленням загальнобудинкових приладів обліку природного газу.

Звертаємо Вашу увагу на те, що виконання суб’єктами господарювання, що здійснюють розподіл природного газу, вимог Кодексу газорозподільних систем тільки в частині встановлення загальнобудинкових вузлів обліку викликає соціальну напругу серед населення. До Балаклійської міської ради надходять численні колективні звернення громадян, які не згодні з такими діями ПАТ “ХАРКІВГАЗ”. В місті Балаклія мали місце громадські протести проти встановлення загальнобудинкових лічильників газу, що може привести до соціального вибуху.

Враховуючи викладене та приймаючи до уваги низьку купівельну спроможність більшості побутових споживачів природного газу, які не можуть придбати прилад обліку за рахунок власних коштів, Балаклійська міська рада звертається з клопотанням про невідкладне прийняття рішення щодо припинення встановлення загальнобудинкових вузлів обліку газу і невідкладного продовження роботи по безумовному виконанню вимог Закону України “Про забезпечення комерційного обліку природного газу” в частині встановлення індивідуальних лічильників газу в квартирах багатоквартирних житлових будинків за рахунок ПАТ «ХАРКІВГАЗ».

 

Балаклійський міський голова                           І.М. Столбовий

Калькулятор расчета пеноблоков смотрите на этом ресурсе
Все о каркасном доме можно найти здесь http://stroidom-shop.ru
Как снять комнату в коммунальной квартире смотрите тут comintour.net Самое современное лечение грыж

Поиск

2498795
Сьогодні
Учора
Цей тиждень
Минулий тиждень
Цей місяць
Минулий місяць
Всього
198
115
1071
1025
6895
8497
2498795

Forecast Today
480

10.13%
30.14%
6.09%
1.58%
0.28%
51.79%
Online (15 minutes ago):29
29 guests
no members

Your IP:3.230.144.31