Поділитись у соцмережах

 

За інформацією прес-служби України з питань безпечності харчових продуктів та захисту споживачів у Харківській області (Вовчанський район, Ізюмський район, Харківський район, м. Харків) зареєстровані випадки отруєння неякісним алкоголем. З загальної кількості зареєстрованих 19 осіб станом на 23.09.2016 року 12 осіб померли. 

 

            Згідно з ст.1 Закону України «Про державне регулювання виробництва і обігу спирту  етилового, коньячного і плодового, алкогольних напоїв та тютюнових виробів» фальсифікація  алкогольних  напоїв  та  тютюнових  виробів  - умисне,  з  корисливою  метою  виготовлення  алкогольних напоїв та тютюнових виробів  з  порушенням  технології  чи  з  неправомірним використанням  знака  для товарів і послуг,  чи копіюванням форми, упаковки,  зовнішнього оформлення,  а так само прямим відтворенням товару  іншого  підприємця з самовільним використанням його імені.

 

            За зберігання, транспортування, реалізацію фальсифікованих алкогольних напоїв і тютюнових виробів, алкогольних напоїв і тютюнових виробів без марок акцизного збору встановленого зразка або з підробленими марками акцизного збору застосовується фінансова санкція у вигляді штрафу в розмірі 100 % вартості товару, але не менше 1700 грн. Ця санкція може застосовуватися як до виробників фальсифікату, які зберігають, транспортують, реалізують його, так і до оптових та роздрібних торговців, які зберігають, транспортують, реалізують фальсифіковані алкогольні напої та/або тютюнові вироби.

 

            Адміністративна відповідальність за реалізацію фальсифікованих алкогольних напоїв передбачає штраф від двадцяти до ста неоподатковуваних мінімумів доходів громадян з конфіскацією фальсифікованих алкогольних напоїв та обладнання для їх вироблення.

 

            Кримінальна відповідальність за незаконне виготовлення та реалізацію незаконно виготовлених алкогольних напоїв з недоброякісної сировини (матеріалів), що становлять загрозу для життя і здоров'я людей, а так само незаконний збут таких товарів, що призвело до отруєння людей чи інших тяжких наслідків, передбачає позбавлення волі від п’яти до десяти років.

 

            Ситуація з отруєнням алкоголем у Харківській області перебуває на контролі Держпродспоживслужби України.

 

            З метою запобігання виникнення трагічних випадків необхідно забезпечити недопущення реалізації населенню небезпечної та фальсифікованої алкогольної продукції. Підприємцям мати підтверджувальні документи, що посвідчують якість та безпеку продукції, необхідні для продажу алкогольних напоїв.                                     

 

Калькулятор расчета пеноблоков смотрите на этом ресурсе
Все о каркасном доме можно найти здесь http://stroidom-shop.ru
Как снять комнату в коммунальной квартире смотрите тут comintour.net Самое современное лечение грыж

Поиск

2499345
Сьогодні
Учора
Цей тиждень
Минулий тиждень
Цей місяць
Минулий місяць
Всього
133
252
1488
1488
7445
8497
2499345

Forecast Today
768

10.12%
30.14%
6.09%
1.58%
0.28%
51.79%
Online (15 minutes ago):24
24 guests
no members

Your IP:3.233.242.204