Поділитись у соцмережах

27 вересня 2016 року в залі засідань Балаклійської міської ради відбулась нарада з питання об'єднання територіальних громад, за участю Балаклійського міського голови Івана Столбового, голів депутатських комісій Балаклійської міської ради, заступника міського голови Вадима Тяпаєва, керуючої справами виконавчого комітету Ірина Махонько, та запрошені - виконавчий директор Харківського регіонального відділення Асоціації міст України Віктор Мирошник та регіональні консультанти Офісу реформ Харківської області Наталія Олексенко і Микола Наркізов.
На початку наради до присутніх звернувся Балаклійський міський голова Іван Столбовий та зазначив, що децентралізація це насамперед, передача значних повноважень та бюджетів від державних органів органам місцевого самоврядування, та має на меті надати якомога більше повноважень тим органам, які знаходяться ближче до людей і де такі повноваження можна реалізовувати найуспішніше. Але головну роль тут відіграє бажання і спроможність громади користуватися наданими їй повноваженнями.
Віктор Мирошник проінформував учасників наради про те, як відбувається об'єднання громад в Харківській області та які додаткові можливості зі збільшення надходжень до бюджету об'єднаної громади вже ними отримано.
В ході наради акцентувалася увага на роз’ясненні Закону України «Про добровільне об’єднання громадян».
Регіональні консультанти Офісу реформ Харківської області більш детально проінформували присутніх про перші послідовні етапи процесу об’єднання, що передбачені Законом України «Про добровільне об’єднання територіальних громад».
Нагадаємо також, що на ХІІІ сесії Балаклійської міської ради VІІ скликання 16 вересня 2016 року депутатами прийнято рішення № 154 –VІІ «Про затвердження Порядку проведення громадського обговорення на території Балаклійської міської ради Харківської області з питання добровільного об’єднання територіальних громад».

Калькулятор расчета пеноблоков смотрите на этом ресурсе
Все о каркасном доме можно найти здесь http://stroidom-shop.ru
Как снять комнату в коммунальной квартире смотрите тут comintour.net Самое современное лечение грыж

Поиск

2499339
Сьогодні
Учора
Цей тиждень
Минулий тиждень
Цей місяць
Минулий місяць
Всього
127
252
1488
1488
7439
8497
2499339

Forecast Today
840

10.12%
30.14%
6.09%
1.58%
0.28%
51.79%
Online (15 minutes ago):23
23 guests
no members

Your IP:3.233.242.204