Поділитись у соцмережах

Це свято – молоде, відмічати його почали в Україні останні 3 роки. Тому всі, хто причетний до справи виховання дітей дошкільного віку, варті того, щоб цей день був відмічений червоним кольором у календарі. Хоч армія педагогів дошкільних установ нашого міста і невелика – 259 чоловік, від їх професіоналізму, любові, відкритості залежить доля 959 дітей від двох до п’яти років.
В Україні з’явився ще один жіночий день. Відтепер щорічно відзначатимуть День дошкільної освіти, яка в Україні має жіноче обличчя.
День дошкільника дарує всім тим, хто не байдужий до світу дитячої душі, чудову можливість самим відчути себе в певній мірі дитиною: безтурботною, щирою, веселою, люблячою весь світ і всіх навколо.
Такої пильної уваги до першої ланки освіти – дошкілля не було упродовж років. Відповідно до статті 9 Закону України “Про дошкільну освіту” громадяни України мають рівні права на здобуття дошкільної освіти в дошкільному закладі незалежно від підпорядкування і форм власності, а також у сім’ї.
Сучасний світ, складний і швидкозмінний вимагає від дитини значних зусиль на адаптацію до навколишнього середовища, що негативно впливає на її здоров’я, як фізичне, так і психічне. Тому на даний час система роботи дошкільних навчальних закладів у всебічному розвитку дитини, її підготовці до плавного, легкого входження у більш доросле шкільне життя надзвичайно важлива.
Дошкільна освіта міста – це 6 дошкільних установ. В цих закладах на даний час виховується 959 дошкільнят.
Дошкільний вік – особливо важливий і відповідальний період в житті дитини, в цьому віці формується особа, закладаються основи майбутньої особистості та здоров`я. Знання та вміння, набуті в дитинстві, – це коріння. Чим воно міцніше, тим впевненіше почувається людина в житті. Саме тому триває постійний пошук шляхів творчого зростання дітей в дошкільних навчальних закладах міста. Благополучне дитинство і подальша доля кожної дитини залежить від мудрості вихователя, його терпіння, уваги до її внутрішнього світу. З допомогою своїх вихователів дошкільники пізнають секрети навколишнього світу, вчаться любити і берегти свою Батьківщину.
Сьогодні у Дошкіллі міста нараховується 259 працівників, з яких 95 педагогів.
Відрадно те, що до лав педагогів-дошкільників щорічно вливаються молоді педагоги, колишні вихованці дитсадків.
Кожен дошкільний заклад міста має свою історію, традиції, свій імідж.
Значна увага у дитсадках приділяється створенню сприятливих умов для повноцінного і гармонійного розвитку особистості дошкільника, відбору навчального матеріалу та освітніх технологій з урахуванням унікальності кожної дитини, побудова освітнього процесу здійснюється з позицій особистісно-орієнтованого підходу.
На даний перед час Балаклійською міською радою стоїть завдання зробити перебування діточок в садках більш комфортним та затишним і для цього ми робимо все можливе, про що свідчать численні перемоги в конкурсах міні-проектів «Разом в майбутнє».
В рамках міні –проекту «Щасливе дитинство» в дитячому садочку № 1 завершений капітальний ремонт харчового блоку та туалетів, вартість проекту – 198,916 тис. грн.
По проекту «Енергозбереження – крок в майбутнє» в ДНЗ № 4, зроблено капітальний ремонт по заміні віконних блоків та дверей другої частини будівлі дитячого садочку, вартість проекту – 194,035 тис. грн.
Відповідно до проекту «Смачна їжа – ситі діти» в ДНЗ №7 проведено ремонт харчового блоку, вартість проекту – 198,560 тис. грн.
На виконання Програми розвитку дошкільної освіти міста Балаклія на 2016 рік в міському бюджеті передбачено коштів в сумі 19 804,3 тис.грн. Для оновлення обладнання та устаткування харчоблоків дошкільних закладів виділено кошти в сумі 235,3 тис.грн. Закупівля відповідного обладнання здійснюється через систему електронних закупівель ProZorro, що дає надію на отримання значної економії бюджетних коштів, які також можна буде направити на зміцнення матеріально-технічної бази закладів дошкільної освіти міста.
Тривають роботи з капітального ремонту системи опалення в ДНЗ №2.
Виготовлено проектно-кошторисну документацію та проведено її експертизу на капітальний ремонт будівлі ДНЗ №7 на суму 50,3 тис.грн. Для виконання робіт з капітального ремонту цього закладу на суму майже 6 000,0 тис. грн. очікується отримати фінансову підтримку від німецької організації GIZ.
Проводяться передпроектні роботи з інженерного обстеження технічного стану будівельних конструкції ДНЗ №4 для виконання капітального ремонту аварійної будівлі закладу. Витрачено 41,5 тис.грн коштів міського бюджету.
На поточні ремонти та послуги з утримання дошкільних закладів виділено 222,0 тис.грн.
На господарські матеріали виділено 100,0 тис.грн, придбано господарських матеріалів на суму 30,0 тис.грн, матеріалів для поточного ремонту ДНЗ – 140,2 тис.грн.
Придбано 3 електричних плити для ДНЗ №1,2,10 на суму 60,0 тис.грн, встановлено урни для сміття на території садочків - 5,3 тис.грн, замінено електричні конфорки – 3,9 тис.грн, здійснено передплату періодичних видань на ІІ півріччя 2016р. – 20,7 тис.грн..
За цей рік було виконано багато заходів направлених на покращення матеріально-технічної бази дитячих садочків міста але залишається ще низка питань які необхідно виконати.

Калькулятор расчета пеноблоков смотрите на этом ресурсе
Все о каркасном доме можно найти здесь http://stroidom-shop.ru
Как снять комнату в коммунальной квартире смотрите тут comintour.net Самое современное лечение грыж

Поиск

2498628
Сьогодні
Учора
Цей тиждень
Минулий тиждень
Цей місяць
Минулий місяць
Всього
31
115
904
1025
6728
8497
2498628

Forecast Today
72

10.13%
30.14%
6.09%
1.58%
0.28%
51.78%
Online (15 minutes ago):13
13 guests
no members

Your IP:3.230.144.31