Поділитись у соцмережах

Відповідно до частини 1, 2 статті 5 Закону України "про добровільне об’єднання територіальних громад", статей 42, 59 Закону України "Про місцеве самоврядування в Україні", розпорядження Кабінету Міністрів України "Про затвердження перспективного плану формування територій громад Харківської області" від 23.09.2015 р, та з метою формування спроможної територіальної громади, здатної ефективно вирішувати проблеми освіти, культури, житлово-комунальних послуг, в інтересах жителів територіальної громади, я підписав розпорядження яким ініціюю добровільне об'єднання, територіальних громад міста Балаклія, села Крейдянк Балаклійської міської ради;села Вербівка Вербівська сільської ради; сіл Нова Гусарівка, Байрак, Щурівка Новогусарівської сільської ради; села Борщівка Борщівської сільської ради; сіл Яковенкове, Калинівка Таранушине, Степок, Вовчий Яр Яковенківськох сільської ради; сіл Гусарівка, Волобуївка Гусарівської сільської ради; сіл Чепіль, Вітрівка Чепільської сільської ради, сіл Лозовенька, Вільне, Нова Серпухівка Лозовеньківської сільської ради; села Шевелівка Шевелівської сільської ради.
Пропоную визначити адміністративним центром об’єднаної територіальної громади місто Балаклія Харківської області, а її назву Балаклійська міська об’єднана територіальна громада Харківської області.
Знаю проблеми міста Балаклія і проблеми кожної територіальної громади. Об’єднавшись ми, маючи нові фінансові ресурси, разом будемо вирішувати всі проблеми. Впорядковувати та ремонтувати дороги, встановлювати сучасне освітлення, організовано вивозити побутові відходи, ремонтувати дитячі садочки та школи та займатись проблемами медицини і культури. Знаю, що цей крок визве певне "невдоволення", йду на цей крок свідомо, для подальшого розвитку міста Балаклія та громад що увійдуть до об’єднаної громади. Своїм «опонентам» я скажу, що виграю не я, виграє місто Балаклія, його мешканці, та громади що об'єднаються, міг спокійно цього не робити, працюючи, чекати нових виборів, але відтермінування цього рішення є затягування вирішення тих проблем, які сьогодні існують. За цим рішенням майбутній розвиток територіальної громади. Пройшовши обговорення в місті Балаклія, прийнявши рішення разом с депутатами міської ради, ми звернемося до кожної ради з пропозицією об’єднання до тих рад та населених пунктів нашого району хто є в перспективному плані. Після позитивних рішень, на нас чекають нові вибори об’єднаної Балаклійської територіальної громади, де наші мешканці оберуть нового голову та новий склад ради об’єднаної громади. За своє крісло та посаду, не тримаюсь, хай кожному майбутньому кандидату дадуть оцінку та довіру наші виборці, але знаю одне – не програє ніхто, тому що виграють мешканці об’єднаної громади та кожний населений пункт. Заради цього необхідно приймати такі розпорядження


З повагою Балаклійський міський голова
І Столбовий

Калькулятор расчета пеноблоков смотрите на этом ресурсе
Все о каркасном доме можно найти здесь http://stroidom-shop.ru
Как снять комнату в коммунальной квартире смотрите тут comintour.net Самое современное лечение грыж

Поиск

2498740
Сьогодні
Учора
Цей тиждень
Минулий тиждень
Цей місяць
Минулий місяць
Всього
143
115
1016
1025
6840
8497
2498740

Forecast Today
360

10.13%
30.14%
6.09%
1.58%
0.28%
51.79%
Online (15 minutes ago):26
26 guests
no members

Your IP:3.230.144.31