Поділитись у соцмережах

01 вересня 2016 року відбулося урочисте відкриття оновленої «Комсомольської гірки», яка є символічним місцем відпочинку для багатьох поколінь балаклійців. 
Місце події було святково прикрашено прапорами та кольоровими кульками. Свято розпочаось виступами вихованців дитячих виховних закладів міста. 

З вітальним словом до присутніх звернулися: Балаклійський міський голова Іван Столбовий, депутат Харківської обласної ради, голова постійно діючої комісії з питань бюджету Людмила Немикіна,Почесний голова ветеранської організації державного підприємства Балаклійського ремонтного заводу,Почесний громадянин міста Балаклія- Микола Миколайович Супрун. 
Людмила Немикіна поздоровила присутніх з цією урочистою подією в житті міста. Міський голова Іван Столбовий в своєму виступі зазначив: «Це символічне для балаклійців місце будувалось у 60—х роках з ініціативи комсомольців у вільний від роботи час. «Комсомольська гірка» -є негласним символом міста.» Також він зазначив ,що багато зроблено в місті та ще чимало треба зробити. Микола Миколайович Супрун розповів присутнім історію створення «Комсомольської гірки» 
Після привітальних слів були вручені подяки міського голови : Почесному голові ветеранської організації державного підприємства Балаклійського ремонтного заводу, Почесному громадянину міста Балаклія- Миколі Миколайовичу Супруну та підприємцю Чумаченку Олексію Анатолійовичу, який виконував роботи з реконструкції «Комсомольської гірки» 
Право перерізати стрічку було надано Балаклійському міському голові Івану Столбовому, депутату Харківської обласної ради Людмилі Немикіній, Почесному голові ветеранської організації державного підприємства Балаклійського ремонтного заводу,Почесному громадянину міста Балаклія- Миколі Миколайовичу Супруну та маленьким мешканцям міста.. 
Наприкінці всім присутнім, які приймали участь у будівництві та реконструкції «Комсомольської гірки» було запропоновано зробити фото на пам»ять..

 

Калькулятор расчета пеноблоков смотрите на этом ресурсе
Все о каркасном доме можно найти здесь http://stroidom-shop.ru
Как снять комнату в коммунальной квартире смотрите тут comintour.net Самое современное лечение грыж

Поиск

2497784
Сьогодні
Учора
Цей тиждень
Минулий тиждень
Цей місяць
Минулий місяць
Всього
60
268
1025
1025
5884
8497
2497784

Forecast Today
144

10.13%
30.13%
6.09%
1.58%
0.28%
51.79%
Online (15 minutes ago):20
20 guests
no members

Your IP:3.233.242.204