Поділитись у соцмережах

Інформація

Капітальний ремонт будівлі Балаклійського дошкільного

навчального закладу (ясла-садок) № 4  та  житлового будинку

по вул. Соборній (колишня вул. Леніна), 88 в м. Балаклія

 

З метою проведення капітального ремонту будівлі Балаклійського дошкільного навчального закладу (ясла-садок) № 4 (далі – ДНЗ № 4)  та 3-го і 4-го під’їздів житлового будинку № 88 по вул. Соборній (колишня вул. Леніна) в м. Балаклія у поточному році за рахунок коштів міського бюджету та субвенції з районного бюджету проводиться комплекс вишукувальних та проектних робіт по вказаним об’єктам.

Для з’ясування причин, що впливають на деформацію вказаних будівель:

- по будинку № 88 на  вул. Соборній проведені топографо-геодезичні та інженерно-геологічні вишукування шляхом буріння свердловин та лабораторного дослідження ґрунтівз виготовленням відповідно звіту та висновку, розроблено проектну документацію на його капітальний ремонт;

- по будівлі ДНЗ № 4 виконані топографо-геодезичні та інженерно-геологічні вишукування шляхом буріння свердловин та лабораторного дослідження ґрунтів з виготовленням відповідно звіту та висновку.Згідно з договором, укладеним з проектним інститутом, на сьогодні розпочато виготовлення технічного висновку щодо стану будівельних конструкцій закладу та проектно-кошторисної документації на її капітальний ремонт.

Враховуючи те, що згідно висновків виконавців зазначених робіт на деформацію будівель ймовірно впливають зсувні процеси, за рекомендаціями спеціалістів проектанта та підрядника з капітального ремонту будинку, на сьогодні виділені кошти та проводяться роботи з інженерно-геодезичних та інженерно-геологічних вишукувань земельної ділянки на схилі від пл. Ростовцева до перехрестя вулиць Соборна та Центральна. Виконані топографо-геодезичні роботи та частково інженерно-геологічні роботи з буріння свердловин. Наразі розпочато лабораторне дослідження ґрунтів.

За результатами проведення вишукувальних робіт та отриманих результатів будуть продовжені роботи з проектування та капітального ремонту будівлі ДНЗ № 4  та житлового будинку № 88 по вул. Соборній.

 

Калькулятор расчета пеноблоков смотрите на этом ресурсе
Все о каркасном доме можно найти здесь http://stroidom-shop.ru
Как снять комнату в коммунальной квартире смотрите тут comintour.net Самое современное лечение грыж

Поиск

2497547
Сьогодні
Учора
Цей тиждень
Минулий тиждень
Цей місяць
Минулий місяць
Всього
91
287
848
3389
5647
8497
2497547

Forecast Today
288

10.13%
30.13%
6.09%
1.58%
0.28%
51.79%
Online (15 minutes ago):23
23 guests
no members

Your IP:34.239.177.24