Поділитись у соцмережах

 

Увага конкурс!

 

Шановні мешканці багатоквартирних житлових будинків комунальної форми власності, житлових будинків, в яких створені та функціонують ОСББ, житлово-будівельних кооперативів, приватних домоволодінь міста Балаклія!

           20 липня 2016 року виконавчим комітетом Балаклійської міської ради прийнято рішення про проведення конкурсу на звання «Найкращий багатоквартирний будинок», «Найкращий приватний будинок», «Найкраще ОСББ» м. Балаклія, який приурочується до святкування Дня міста.   

           Бажаючі   взяти   участь   в   конкурсі до 15 серпня 2016 року включно мають подати заявки   до   комісії   по   проведенню   конкурсу   у  письмовій   формі  довільного змісту із зазначенням:                                                                                                              

- юридичної адреси об’єкта, що висувається на участь у конкурсі;

- прізвища, ім’я, по батькові заявника;

- стислої характеристики об’єкта;

- назви номінації;

- контактних телефонів.

             До заявки додаються фотоілюстрації на будь-якому носії (фотопапері, в цифровому форматі на СD-дисках, флеш-картах тощо), що засвідчують високий рівень естетичного вигляду будинку та території навколо нього.  

 Документи надсилати за адресою м. Балаклія вул. Центральна (Куйбишева) 16, Балаклійська міська рада, та на електронну адресу Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її. з указаною темою "конкурс  на звання «Найкращий багатоквартирний будинок», «Найкращий приватний будинок», «Найкраще ОСББ» м. Балаклія."

 

Додаток 1

до рішення виконавчого комітету

Балаклійської міської ради

від 20.07.2016р. № 122

 

 

 

 

ПОЛОЖЕННЯ

про проведення конкурсу на звання «Найкращий багатоквартирний будинок», «Найкращий приватний будинок», «Найкраще ОСББ» м. Балаклія

 

 

1. Загальні положення

 

            1.1. Положення про конкурс на звання «Найкращий багатоквартирний будинок», «Найкращий приватний будинок», «Найкраще ОСББ» м. Балаклія (далі – Конкурс) розроблено відповідно до Житлового кодексу України, Законів України «Про місцеве самоврядування в Україні», «Про благоустрій населених пунктів», державних санітарних правил і норм та спрямоване на залучення населення до участі в роботі із забезпечення збереження житлового фонду, благоустрою територій, покращення умов проживання та гідного ставлення мешканців до свого міста.

            1.2. Для підведення підсумків конкурсу та визначення переможців створюється спеціальна конкурсна комісія.

            1.3. Конкурс проводиться з 21.07.2016р. по 15.08.2016р.

            1.4. Конкурс проводиться за такими номінаціями:

            «Найкращий багатоквартирний будинок»:

в якому мають право брати участь мешканці житлових багатоквартирних будинків комунальної форми власності, які виконують роботи понад оплачених послуг з утримання будинку та прибудинкової території та за власний рахунок упорядковують прибудинкову територію та елементи благоустрою на ній.

            «Найкращий приватний будинок»:

мешканці приватних домоволодінь, будинки яких мають естетичний вигляд та упорядковану територію.

            «Найкраще об’єднання співвласників багатоквартирного будинку - ОСББ»:

в якому мають право брати участь власники квартир та/або нежитлових приміщень  багатоквартирних будинків, які створили юридичну особу – об’єднання або житлово-будівельний кооператив, та доглядають за своїм будинком, а також регулярно упорядковують його територію.

 

 2. Умови конкурсу

 

            2.1. Висувати претендентів на участь у конкурсі (будинки, які відповідають умовам конкурсу) має право кожен мешканець міста Балаклія, а також будинкові, квартальні, вуличні комітети, ОСББ, громадські організації та інші об’єднання громадян.

            2.2. Заявки на участь у конкурсі подаються на ім’я Балаклійського міського голови до 15 серпня 2016 року включно.

            Заявка подається в письмовій формі довільного змісту з зазначенням:

- юридичної адреси об’єкта, що висувається на участь у конкурсі;

- прізвища, ім’я, по батькові заявника;

- стислої характеристики об’єкта;

- назви номінації;

- контактних телефонів.

До заявки додаються фотоілюстрації на будь-якому носії (фотопапері, в цифровому форматі на СD-дисках, флеш-картах тощо), що засвідчують високий рівень естетичного вигляду будинку та території навколо нього.  При необхідності комісія може запитати додаткову інформацію.

 

3. Критерії оцінювання

 

3.1. «Найкращий багатоквартирний будинок»:

- наявність та доглянутість зелених насаджень (дерев, кущів, квітників, вазонів з квітами) – від 50 до 100 балів;

- декоративні елементи благоустрою (огорожі клумб, доріжки, естетичні елементи архітектури та дизайну) – 20 балів за один пункт;

- виконання робіт з благоустрою силами мешканців (пофарбовані дитячі майданчики, під’їзди, парадне тощо) – 100 балів за кожен об’єкт;

- утримання у зразковому санітарному та технічному стані нежитлових приміщень і під’їздів – 100 балів;

- утримання малих архітектурних форм у зразковому санітарному та технічному стані – 50 балів;

- відсутність заборгованості за спожиті житлово-комунальні послуги (заборгованість за спожиті житлово-комунальні послуги не повинна перевищувати 10 % від вартості послуг з утримання будинку та прибудинкової території, нарахованої за один місяць) - 100 балів.

3.2. «Найкращий приватний будинок»:

- прилегла до дворової територія: подвір’я, покриття, ландшафтний дизайн, зелені насадження (дерева, кущі, квіти), скульптурні та декоративні композиції, місця для відпочинку, господарчі приміщення, зелені насадження, квіти, клумби, вазони – до 100 балів;

- упорядкований тротуар, в’їзд до двору – оцінюється до 50 балів;

- огорожа подвір’я: стан огорожі, естетичний вигляд, колір паркану – до 100 балів;

- наявність номерного знака встановленого зразка, його освітленість – до 20 балів;

- впровадження заходів з енергозбереження, обладнання будинку засобами обліку енергоносіїв, особистий водозабір – до 70 балів;

- будівля: охайний вигляд (стіни одного кольору, цоколь і відмостка без ушкоджень, вікна герметичні, вхідні двері надійні, над входом ганок, покрівля без ушкоджень, зливові системи, щит з протипожежними засобами, зовнішнє освітлення) – оцінюється до 50 балів;

- дотримання правил добросусідства, викладених в ст.103 Земельного кодексу України – до 50 балів.

3.3. «Найкраще об’єднання співвласників багатоквартирного будинку - ОСББ»:

- наявність та доглянутість зелених насаджень (дерев, кущів, квітників, вазонів з квітами) – від 50 до 100 балів;

- декоративні елементи благоустрою (огорожі клумб, доріжки, естетичні елементи архітектури та дизайну) – 20 балів за один пункт;

- виконання робіт з благоустрою силами мешканців (пофарбовані дитячі майданчики, під’їзди, парадне тощо) – 100 балів за кожен об’єкт;

- утримання у зразковому санітарному та технічному стані нежитлових приміщень і під’їздів – 100 балів;

- утримання контейнерних майданчиків, малих архітектурних форм у зразковому санітарному та технічному стані – 50 балів.

- відсутність заборгованості за спожиті житлово-комунальні послуги (заборгованість за спожиті житлово-комунальні послуги не повинна перевищувати 10% від вартості всіх послуг нарахованих за один місяць) – 100 балів.

3.4. Додатковими критеріями є санітарний стан прибудинкової території: відсутність сміття в місцях загального користування; активність мешканців будинку в благоустрої території міста.

 

4. Підведення підсумків

 

4.1. Підведення підсумків конкурсу проводить комісія з визначення переможців у конкурсі з благоустрою міста «Найкращий будинок та благоустрій території» з 16 по 19 серпня 2016 року.

4.2. Переможець кожної номінації визначається за сумою балів відповідно до поданих матеріалів.

4.3. Якщо номінантом вказана недостовірна інформація – за кожну таку інформацію сума балів зменшується на 50 балів.

4.4. Номінант знімається з конкурсу у разі представлення робіт, які виконані не з ініціативи та кошти мешканців.

5. Нагородження

 

5.1. Нагородження переможців всіх номінацій проводиться під час святкування Дня міста і проходить в урочистій обстановці за участю депутатів, членів виконавчого комітету, громадськості, засобів масової інформації. Нагородження проводить Балаклійський міський голова.

5.2. Переможці в номінаціях нагороджуються почесними дипломами, пам’ятними табличками «Будинок зразкового стану», а також цінними подарунками.

В номінації «Найкращий приватний будинок» можливі два переможці.

5.3. Засідання конкурсної комісії оформляються протокольно з підписами голови комісії та секретаря, а в протоколі визначення переможців – з підписами всіх членів комісії, що брали участь у засіданні. Протокол з визначення переможців конкурсу затверджується Балаклійським міським головою.

5.4. Фінансування конкурсу здійснюється за рахунок коштів загального фонду місцевого бюджету, а також може здійснюватися за рахунок коштів державного, обласного, районного бюджетів та інших джерел, не заборонених чинним законодавством України.

5.5. Підсумки конкурсу оприлюднюються в районній газеті «Вісті Балаклійщини» та на офіційному сайті Балаклійської міської ради.

 

 

 

 

Керуюча справами

виконавчого комітету

Балаклійської міської ради                                                             І.В. Махонько

 

 

 

 

 

 

 

 

                                                                                                       

Додаток 2

до рішення виконавчого комітету

Балаклійської міської ради

від 20.07.2016р. № 122

 

 

 

 

Склад
комісії з визначення переможців у конкурсі
на звання «Найкращий багатоквартирний будинок», «Найкращий приватний будинок», «Найкраще ОСББ» м. Балаклія

 

 

            Голова комісії                                   - Столбовий І.М. – Балаклійський міський голова

 

            Заступник голови комісії                - Будянський М.В. – перший заступник

                                                                         Балаклійського міського голови 

 

            Секретар комісії                               - Махонько І.В. – керуюча справами виконкому

                                                                         Балаклійської міської ради

                       

 

            Члени комісії                                    - Двойнікова В.М. – начальник управління житлово-

                                                                         комунального господарства, будівництва та розвитку

                                                                         інфраструктури міста Балаклійської міської ради

 

                                                                       - Журава В.І. – заступник начальника КП БРР

                                                                         «Балаклійський Житлокомунсервіс», депутат

                                                                         Балаклійської міської ради  (за згодою)

 

                                                                       - депутат Балаклійської міської ради виборчого округу

                                                                         розташування номінанта конкурсу (за згодою)

 

                                                                       - представник управління економічного розвитку,

                                                                         торгівлі, житлово-комунального господарства та

                                                                         інфраструктури Балаклійської районної державної

                                                                         адміністраці (за згодою)

 

                                                                       - представник сектора містобудування та архітектури

                                                                         Балаклійської районної державної адміністрації

                                                                         (за згодою)

 

                                                                       - Шевченко О.М. – головний редактор Балаклійської

                                                                         районної газети «Вісті Балаклійщини»

 

 

Керуюча справами

виконавчого комітету

Балаклійської міської ради                                                                    І.В. Махонько

                 

Додаток 3

до рішення виконавчого комітету

Балаклійської міської ради

                                                                                                                                           від 20.07.2016р. №  122

 

 

 

 

ПОЛОЖЕННЯ
про роботу комісії з визначення переможців
у конкурсі з благоустрою міста Балаклія

«Найкращий будинок та благоустрій території»

 

 

1. Загальні положення

 

1.1. Положення про роботу комісії з визначення переможців у конкурсі на звання «Найкращий багатоквартирний будинок», «Найкращий приватний будинок», «Найкраще ОСББ»         м. Балаклія регулює здійснення заходів, спрямованих на приведення у належний стан кожного житлового будинку, розвитку ініціативи, активної участі органів самоорганізації населення та жителів міста до участі в роботі із забезпечення збереження житлового фонду, благоустрою територій, озеленення міста, покращення житлових умов проживання та гідного ставлення мешканців до свого міста.

1.2. Положення визначає основні завдання, права та організацію діяльності комісії.

1.3. Комісія у своїй діяльності керується Законами України «Про місцеве самоврядування в Україні», державними санітарними правилами і нормами, Правилами благоустрою, забезпечення чистоти і порядку та дотримання тиші в місті Балаклія, Положенням про проведення конкурсу на звання «Найкращий багатоквартирний будинок», «Найкращий приватний будинок», «Найкраще ОСББ» м. Балаклія та цим Положенням.

1.4. Комісія діє на принципах взаємної поваги, довіри, рівноправності відповідальності членів комісії за прийняте рішення.

1.5. Комісія діє у складі 8 осіб відповідно до Додатку 2 цього рішення.

 

2. Завдання комісії

 

            Основним завданням комісії є визначення переможця конкурсу на звання «Найкращий багатоквартирний будинок», «Найкращий приватний будинок», «Найкраще ОСББ»  за номінаціями:

- «Найкращий багатоквартирний будинок»;

- «Найкраще об’єднання співвласників багатоквартирного будинку – ОСББ»;

- «Найкращий приватний будинок»,

на підставі поданих матеріалів.

 

3. 3. Організація роботи комісії

 

На першому засіданні комісії визначаються повноваження членів комісії.

Комісія розглядає повний пакет матеріалів про номінантів –фотографічний матеріал, заявки на участь у конкурсі та інші надані документи.

Рішення з питань, що розглядаються на засіданнях комісії, приймаються простою більшістю голосів у присутності не менше двох третин членів комісії. У разі рівного розподілу голосів голос голови комісії є ухвальним.

Голова комісії організовує її роботу і несе персональну відповідальність за виконання покладених на комісію завдань.

3.1. Комісію очолює голова комісії.

3.2. Голова комісії:

- планує проведення засідань комісії та призначає дату проведення засідання комісії;

- затверджує порядок денний засідань комісії;

- проводить засідання комісії;

 

-приймає рішення щодо залучення до роботи комісії представників підприємств та організацій, представників громадськості та ін.

До повноважень заступника голови комісії переходять всі повноваження голови комісії в разі відсутності голови комісії.

3.3. Секретар комісії:

- веде та оформляє протоколи засідань комісії;

- забезпечує оперативне інформування членів комісії щодо дати проведення засідання комісії;

- за дорученням голови комісії виконує іншу організаційну роботу.

Якщо секретар комісії відсутній на засіданні комісії, то голова комісії має право доручити тимчасово виконувати функції секретаря іншому члену комісії.

3.4. Члени комісії:

- готують інформацію (усно або письмово) на засідання комісії щодо об’єкту розгляду;

- приймають особисту участь в роботі комісії;

- виконують доручення голови комісії;

- надають пропозиції щодо необхідності залучення представників організацій, представників громадськості та ін. до роботи комісії з метою вирішення піднятих питань;

- надають роз’яснення щодо змісту інформації, поданої на розгляд комісії.

Засідання конкурсної комісії оформляються протокольно за підписом голови комісії та секретаря, а в протоколі щодо визначення переможців - з підписами всіх членів комісії, що брали участь у засіданні. Протокол з визначення переможців конкурсу затверджується Балаклійським міським головою.

 

 

 

Керуюча справами

виконавчого комітету

Балаклійської міської ради                                                                    І.В. Махонько

 

Калькулятор расчета пеноблоков смотрите на этом ресурсе
Все о каркасном доме можно найти здесь http://stroidom-shop.ru
Как снять комнату в коммунальной квартире смотрите тут comintour.net Самое современное лечение грыж

Поиск

2497522
Сьогодні
Учора
Цей тиждень
Минулий тиждень
Цей місяць
Минулий місяць
Всього
66
287
823
3389
5622
8497
2497522

Forecast Today
216

10.13%
30.13%
6.09%
1.58%
0.28%
51.79%
Online (15 minutes ago):21
one guest
no members

Your IP:34.239.177.24