Поділитись у соцмережах

Цими днями містяни спостерігають, як спеціалісти, використовуючи спеціальний автомобіль (на фото), чаклують над світильниками центральної зони Балаклії. Журналісти попросили міського голову Івана Столбового прокоментувати виконання цього проекту.

– У бюджеті будь-якого населеного пункту витрати на освітлення громадських територій (автодоріг, вулиць, парків, дворів) складають значну частину. Щороку на оплату електричної енергії, яка використовується для вуличного освітлення Балаклії, з міського бюджету витрачається близько 500 тис. грн. Тому бажання знизити ці витрати є цілком закономірним.

На сьогодні найперспективнішим у світі є LED-освітлення – це майбутнє побутового, промислового та вуличного освітлення. Нещодавно на вулиці Жовтневій були розпочаті роботи по заміні старих ламп на світильники на основі LED-технологій. Дані роботи проводяться за рахунок субвенції з районного бюджету в сумі 695 тис. грн. Проектом передбачена заміна 96 світильників на ділянках: вул. Жовтнева, пров. Серпухівський, пл. ім. В. Й. Казмірука. Реалізація даного проекту дасть можливість значно покращити якість освітлення центральної частини міста, а головне, в рази зменшити витрати на електричну енергію. Також серед переваг слід назвати термін служби світлодіодних світильників, який складає понад 10 років.

Пріоритетом для міської ради наразі є переведення вуличного освітлення міста на більш прогресивні джерела світла, тому вже сьогодні розроблено проект на заміну ще 1267 LED-світильників на 21-й вулиці міста на загальну суму 12,0 млн. грн., які планується залучити від міжнародних інвесторів.

Одночасно працюємо і над освітленням під’їздів багатоповерхових будинків. У поточному році міською радою буде впроваджуватись міні-проект на загальну суму 200,0 тис. грн., яким передбачено встановлення на 150 під’їздах житлових будинків по 2 світлодіодних ліхтарі: один –ззовні на вході в під’їзд та один – безпосередньо в під’їзді. Світильники будуть обладнані датчиками руху та фотодатчиками, що забезпечить автоматичне управління освітленням, відповідно до заданого рівня освітленості і присутності людини.

Усе це дозволить значно скоротити витрати на освітлення, а зекономлені кошти використати на інші потреби нашого міста.

Олександр Шевченко, «Вісті Балаклійщини»

Поиск


Warning: Division by zero in /home/balmer/old.balakleyamer.gov.ua/modules/mod_zt_visitor_counter/helper.php on line 74
2634643
Сьогодні
Учора
Цей тиждень
Минулий тиждень
Цей місяць
Минулий місяць
Всього
35
77
683
1550
9850
13444
2634643

9.72%
29.30%
5.81%
1.50%
0.27%
53.40%
Online (15 minutes ago):14
14 guests
no members

Your IP:3.238.98.39