Поділитись у соцмережах

Цими днями містяни спостерігають, як спеціалісти, використовуючи спеціальний автомобіль (на фото), чаклують над світильниками центральної зони Балаклії. Журналісти попросили міського голову Івана Столбового прокоментувати виконання цього проекту.

– У бюджеті будь-якого населеного пункту витрати на освітлення громадських територій (автодоріг, вулиць, парків, дворів) складають значну частину. Щороку на оплату електричної енергії, яка використовується для вуличного освітлення Балаклії, з міського бюджету витрачається близько 500 тис. грн. Тому бажання знизити ці витрати є цілком закономірним.

На сьогодні найперспективнішим у світі є LED-освітлення – це майбутнє побутового, промислового та вуличного освітлення. Нещодавно на вулиці Жовтневій були розпочаті роботи по заміні старих ламп на світильники на основі LED-технологій. Дані роботи проводяться за рахунок субвенції з районного бюджету в сумі 695 тис. грн. Проектом передбачена заміна 96 світильників на ділянках: вул. Жовтнева, пров. Серпухівський, пл. ім. В. Й. Казмірука. Реалізація даного проекту дасть можливість значно покращити якість освітлення центральної частини міста, а головне, в рази зменшити витрати на електричну енергію. Також серед переваг слід назвати термін служби світлодіодних світильників, який складає понад 10 років.

Пріоритетом для міської ради наразі є переведення вуличного освітлення міста на більш прогресивні джерела світла, тому вже сьогодні розроблено проект на заміну ще 1267 LED-світильників на 21-й вулиці міста на загальну суму 12,0 млн. грн., які планується залучити від міжнародних інвесторів.

Одночасно працюємо і над освітленням під’їздів багатоповерхових будинків. У поточному році міською радою буде впроваджуватись міні-проект на загальну суму 200,0 тис. грн., яким передбачено встановлення на 150 під’їздах житлових будинків по 2 світлодіодних ліхтарі: один –ззовні на вході в під’їзд та один – безпосередньо в під’їзді. Світильники будуть обладнані датчиками руху та фотодатчиками, що забезпечить автоматичне управління освітленням, відповідно до заданого рівня освітленості і присутності людини.

Усе це дозволить значно скоротити витрати на освітлення, а зекономлені кошти використати на інші потреби нашого міста.

Олександр Шевченко, «Вісті Балаклійщини»

Калькулятор расчета пеноблоков смотрите на этом ресурсе
Все о каркасном доме можно найти здесь http://stroidom-shop.ru
Как снять комнату в коммунальной квартире смотрите тут comintour.net Самое современное лечение грыж

Поиск

2499161
Сьогодні
Учора
Цей тиждень
Минулий тиждень
Цей місяць
Минулий місяць
Всього
201
82
1437
1025
7261
8497
2499161

Forecast Today
192

10.13%
30.14%
6.09%
1.58%
0.28%
51.79%
Online (15 minutes ago):27
27 guests
no members

Your IP:3.230.144.31