Поділитись у соцмережах

Шановні балаклійці!

У м. Балаклія реєстрація або зняття з реєстрації місця проживання громадян проводиться у відділі з питань юридичного забезпечення, звернень громадян та контролю апарату виконавчого комітету Балаклійської міської ради.
З 25 квітня 2016 року до Відділу звернулось 303 особи за послугами реєстрації або зняття з реєстрації громадян та консультаціями, надано відповіді на 147 запити від правоохоронних, судових органів та інших, видано 183 довідки з питань реєстрації місця проживання громадян.
Нагадаємо, з 4 квітня 2016 року змінився порядок зняття з реєстрації та реєстрації місця проживання/перебування фізичних осіб. Відтепер повноваженнями вчиняти відповідні реєстраційні дії наділені виконавчі органи місцевих громад.
Органом реєстрації згідно з ЗУ «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо розширення повноважень органів місцевого самоврядування та оптимізації надання адміністративних послуг» на території міста Балаклія органом реєстрації відтепер є відділ з питань юридичного забезпечення, звернень громадян та контролю апарату виконавчого комітету Балаклійської міської ради. Відповідну відмітку в паспорт громадянина України проставлятимуть в органі реєстрації, окрім випадків відновлення втрачених документів та оформлення першого паспорту громадянина України.
На сьогодні балаклійці мають можливість протягом одного дня отримати послугу з реєстрації або зняття з реєстрації місця проживання на території міста Балаклія.
А також завдяки наявності картотеки місця реєстрації громадян є можливість контролювати інформацію, яка надходить від управління праці та соціального захисту населення Балаклійської РДА щодо оформлення громадянами субсидій на житлово-комунальні послуги.
До безперечних переваг роботи відділу можна сміливо віднести спрощене й комфортне отримання громадянами необхідних документів, а також отримати консультації фахівців з даних питань.
В даний час встановлено наступний режим роботи Відділу з питань, пов’язаних з реєстрацією місця проживання громадян:
- щодня з понеділка по четвер, з 08.00 год. до 13.00 год. – прийом громадян з питань, пов’язаних з реєстрацією місця проживання громадян;
- щодня з понеділка по четвер, з 14.00 год. до 17.00 год. – обробка прийнятих документів.

Калькулятор расчета пеноблоков смотрите на этом ресурсе
Все о каркасном доме можно найти здесь http://stroidom-shop.ru
Как снять комнату в коммунальной квартире смотрите тут comintour.net Самое современное лечение грыж

Поиск

2497297
Сьогодні
Учора
Цей тиждень
Минулий тиждень
Цей місяць
Минулий місяць
Всього
128
80
598
3389
5397
8497
2497297

Forecast Today
216

10.13%
30.13%
6.09%
1.58%
0.28%
51.78%
Online (15 minutes ago):25
25 guests
no members

Your IP:3.230.144.31