Поділитись у соцмережах

Голові правління
ПАТ «Харківгаз»
Бескоровайному Є.В.


ЗВЕРНЕННЯ
Балаклійської міської ради Харківської області до ПАТ «Харківгаз»
щодо нарахування населенню плати за спожитий природний газ.

          Депутатський корпус Балаклійської міської ради Харківської області стурбований ситуацією, що склалася з нарахуванням населенню ПАТ «Харківгаз» плати за спожитий природний газ, та багаточисельними зверненнями населення з даного питання.
          Відповідно до вимог п.17 Правил надання населенню послуг з газопостачання, затверджених постановою Кабінету Міністрів України від 09.12.1999 № 2246, зняття показань лічильника природного газу проводяться споживачем щомісяця станом на 1 число місяця, що настає за розрахунковим. Нарахування оплати за використаний природний газ по особових рахунках споживачів здійснюється ПАТ «Харківгаз» за повний календарний місяць, але у разі не зняття показань лічильника в останній день місяця та у разі відсутності самостійного повідомлення абонентом показань лічильника природного газу на останній день звітного місяця, ПАТ «Харківгаз», відповідно до п.13 Правил проводить розрахунки за послуги з газопостачання на підставі планових платежів.
          З листопада 2015 року частково скорочено чисельність контролерів Балаклійської дільниці Чугуївського управління з експлуатації газового господарства ПАТ «Харківгаз» та припинено ними приймання будь-якої інформації від абонентів щодо показників газових лічильників. Таким чином, передача показників газових лічильників практично перекладена на самих абонентів.
          Враховуючи значну кількість споживачів природного газу, які мають лічильники, всі вони в останній день місяця не в змозі передати показники приладів обліку природного газу, оскільки вони приймаються лише за одним телефоном контакт-центру, який не завжди відповідає, та через «особистий кабінет», який зареєстрований на сайті ПАТ «Харківгаз». Крім того, споживачі похилого віку через відсутність мережі Інтернет та певного досвіду користування Інтернетом не мають можливості своєчасно передати показники приладів обліку природного газу до ПАТ «Харківгаз».
          Також наявні випадки коли споживачі, які в установлені терміни передали показники лічильника через «особистий кабінет» за грудень 2015 року, отримали квитанції не по фактичним переданим показникам, а з донарахуваннями на підставі планових платежів.
          Все це призводить до непорозуміння по нарахуванню плати абонентам за спожитий ними природний газ, зростання соціальної напруги, особливо серед тих споживачів, які користуються пільгами та субсидіями.
          Зважаючи на вищевикладене, просимо Вас розглянути можливість фіксації фактичних даних приладів обліку шляхом отримання даної інформації контролерами ПАТ «Харківгаз» або шляхом встановлення додаткових телефонних ліній контактного центру у період передачі споживачами даних про обсяги спожитого газу або введення абонентських книжок для споживачів. Також просимо сприяти вирішенню питання щодо скасування донарахувань спожитих об’ємів природного газу для споживачів на підставі планових платежів.

За дорученням депутатів Балаклійської міської ради Харківської області.

Балаклійський міський голова                                                             І.М. Столбовий

Калькулятор расчета пеноблоков смотрите на этом ресурсе
Все о каркасном доме можно найти здесь http://stroidom-shop.ru
Как снять комнату в коммунальной квартире смотрите тут comintour.net Самое современное лечение грыж

Поиск

2522955
Сьогодні
Учора
Цей тиждень
Минулий тиждень
Цей місяць
Минулий місяць
Всього
23
962
8740
1130
4617
6980
2522955

Forecast Today
216

10.06%
29.99%
6.04%
1.57%
0.28%
52.07%
Online (15 minutes ago):17
17 guests
no members

Your IP:52.23.219.12