Поділитись у соцмережах

Вчора, 06 серпня 2020 року, відбулось пленарне засідання чергової LХХІУ (74) сесії Балаклійської міської ради VII скликання під головуванням Балаклійського міського голови Івана Столбового.
На порядок денний сесійного засідання було винесено 17 питань питань.
Першим питанням порядку денного був розглянутий звіт про виконання бюджету міста за І півріччя 2020 року, інформація прийнята депутатами до відома. Далі депутати розглянули зміни до програм: програми соціально-економічного розвитку міста на 2020 рік, програми проведення ремонту та утримання об”єктів благоустрою міста Балаклія на 2020 рік, програми розвитку дошкільної освіти міста Балаклія на 2020 рік, програми соціального захисту окремих категорій населення м.Балаклія, програми розвитку цивільного захисту населення м. Балаклія на 2020 рік. Потім були внесені зміни до міського бюджету на 2020рік.
В рамках програми соціально-економічного розвитку міста на 2020 рік додатково виділені кошти на поточний ремонт вулиць міста , заміну віконних блоків у багатоквартирних житлових будинках по пл.Ростовцева,7,9, поточний ремонт підходів до під”їздів багатоповерхових житлових будинків, встановлення лічильника газу на гуртожитку по вул.Жовтнева,1, ремонт водосточної системи будинку №79 по вул.Соборна, придбання захисних решіток на вікна під”їздів багатоквартирних житлових будинків.
Виділена субвенція районному бюджету для комунального підприємства “Балаклійські теплові мережі” на придбання солі, крейди, вапна, цементу, палива та труб, також виділена субвенція для цього підприємства на придбання загальнобудинкових теплових лічильників для багатоквартирних житлових будинків міста Балаклія.
Комунальному підприємству “Балаклійський водоканал” виділено субвенцію на придбання засувок та технічного обстеження очисних споруд міста Балаклія.
З метою отримання мешканцями міста технічних умов від АТ "Харківгаз" для виготовлення проектно-кошторисної документації індивідуальних систем опалення в квартирах, які проживають у 7 багатоквартирних житлових будинках,що згідно зі змінами у законодавстві, можуть бути відключеними від централізованого опалення, рішенням сесії міської ради передбачені кошти у сумі 385,0 тис. грн. на коригування Схеми газопостачання міста.
За рахунок субвенції з державного бюджету заплановано виконання капітальних ремонтів по заміні вікон та дверей у двох багатоквартирних житлових будинках по вул.Соборна,85,пров.1 Травня,27 та заміні вікон у 4 будинках: пл.Ростовцева,1,3,5, та вул.Соборна,80.
Додатково виділено біля 1 млн.грн. на співфінансування міні- проектів - переможців обласного конкурсу міні проектів розвитку територіальних громад “Разом у майбутнє”
В рамках програми проведення ремонту та утримання об”єктів благоустрою міста Балаклія на 2020 рік додатково виділені кошти на придбання та встановлення лав по місту Балаклія та ремонт майданчика під зупиночний павільон зупинки громадського транспорту “Трест” по вул.Соборна.Також виділені кошти на встановлення перил на схилі між будинками по вул.Соборна,76 та вул.Центральна,21.
На численні звернення мешканців вул.Арсенальна виділені кошти на встановлення спортивного майданчика.
Додаково виділені кошти на надання матеріальної допомоги малозабезпеченим верствам населення міста.
Далі депутати розглянули земельні питання та інші.
Практично всі рішення були підтримані депутатами одноголосно.
З результати поіменного голосування депутатів можна ознайомитись на офіційному веб – сайті міської ради.

Поиск

2617757
Сьогодні
Учора
Цей тиждень
Минулий тиждень
Цей місяць
Минулий місяць
Всього
229
68
489
6133
6408
16235
2617757

Forecast Today
312

9.78%
29.40%
5.84%
1.51%
0.27%
53.21%
Online (15 minutes ago):28
28 guests
no members

Your IP:3.229.117.123