Поділитись у соцмережах

7 травня 2020 року Балаклійський міський голова Іван Столбовий та депутат Харківської обласної ради Людмила Немикіна відвідали та привітали з Днем Перемоги інвалідів війни та учасників бойових дій мешканців нашого міста.
Сьогодні разом з нами переможну 75-ту весну зустрічають 21 учасник тієї страшної війни.
Першим вітання приймав Гришко Микола Пилипович, інвалід ВВВ 1 групи.
Свій бойовий шлях розпочав в 1943 році у віці 18 років. Брав участь у звільненні Балаклійського району.
Микола Пилипович поділився своїми спогадами про те як звільняв рідну землю від нацистів, пройшов з боями Харківську, Кіровоградську, Дніпропетровську, Миколаївську, Одеську області, Тирасполь, Молдавію, Литву, Латвію, Румунію. Перемогу зустрів у Югославії.
«Я вдячний вам за ваші подвиги, і мені дуже приємно, що я знайомий з такою мужньою людиною особисто!», - побажав міський голова І ван Столбовий
“Ви дуже добре виглядаєте в свої роки, бажаю вам здоров'я і продовжувати тримати себе в такій формі”, - привітала Людмила Петрівна
Наступним гостей зустрічав Борщ Іван Наумович, інвалід ВВВ 2 групи
Іван Наумович розповів про свій бойовий шлях. Отримав тяжке поранення. Згадуючи своє бойове минуле Іван Наумович продемонстрував лист, який він надіслав з фронту своїм батькам.
Далі завітали до Семенова Петра Андрійовича, інваліда ВВВ 2 групи
Петро Андрійович має багатий героїчний шлях. Брав участь у бойових діях на Курскій дузі, у звільненні міст Відня, Белгороду, Люботина, Богодухова, Сум, Фастова, Білої Церкви.
Олексій Тимофійович Савченко, інвалід ВВВ 3 групи зустрів гостей разом зі своєю дружиною Кімою Павліною. Вони нещодавно відсвяткували свій 70-річний ювілей подружнього життя.
Олексій Тимофійович воював на Другому Українському фронті, рядовим-мінометником. Звільнював Румуні., частину Угорщини, дійшов до Будапешту, форсував Тису. Після війни продовжив службу у зборйних силах, вийшов в відставку в званні полковника. На сьогодні є старійшеною військової династії Савченків.
Овсепяна Айказа Аракеловича, інваліда ВВВ 1 групи
Вступив на службу 20.08.1941 р., військове звання лейтенант, брав участь в битві за Кавказ, Корсунь-Шевченківської операції, в Кишинівській операції, Умансько-Ботошанська операція, Румунія, Угорщина, Чехословаччина, Югославія. Перемогу зустрів в Австрії.
Іван Михайлович та Людмила Петрівна побажали всім нашим ветеранам довгих років життя, подякували за здобуту Перемогу та передали подарунки акції “Вітальна листівка для ветерана” учнів Балаклійських шкіл разом з продуктовими наборами.
Від теплих слів, щирих побажань, уваги і турботи серця ветеранів сповнювалися вдячністю та радістю. Ветерани щасливі, що їх пам'ятають та відвідують, були дуже раді отримати вітальні листівки та малюнки від наших маленьких балаклійців. Сьогодні середній вік наших ветеранів 95-98 років і задача нинішнього покоління зберегти та передати правду про ратний подвиг цих великих людей своїм нащадкам.
Пам’ятаємо тих,  хто віддав життя за наше сьогодення і майбутнє!

Поиск


Warning: Division by zero in /home/balmer/old.balakleyamer.gov.ua/modules/mod_zt_visitor_counter/helper.php on line 74
2634661
Сьогодні
Учора
Цей тиждень
Минулий тиждень
Цей місяць
Минулий місяць
Всього
53
77
701
1550
9868
13444
2634661

9.72%
29.30%
5.81%
1.50%
0.27%
53.40%
Online (15 minutes ago):17
17 guests
no members

Your IP:3.238.98.39