Поділитись у соцмережах

РІШЕННЯ

від 27 березня 2020 року № 105

Про внесення змін до рішення виконавчого комітету Балаклійської міської ради
від 17.03.2020 р. № 104 “Про попередження розповсюдження гострої респіраторної
хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2, та введення
обмежувальних заходів на території Балаклійської міської ради”

На виконання постанови Кабінету Міністрів України від 11.03.2020 № 211 «Про запобігання поширенню на території України коронавірусу COVID-19» (зі змінами), керуючись ст.ст. 32, 40 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», виконавчий комітет Балаклійської міської ради -

В И Р І Ш И В :

1.Внести наступні зміни до рішення виконавчого комітету Балаклійської міської ради від 17.03.2020 р. № 104 “Про попередження розповсюдження гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2, та введення обмежувальних заходів на території Балаклійської міської ради”:
1)у пункті 1 слова і цифри “03.04.2020 року” замінити словами і цифрами “до 24 квітня 2020 р.”
2)пункт 2 викласти в такій редакції:
“Відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 11.03.2020 № 211 «Про запобігання поширенню на території України коронавірусу COVID-19» (зі змінами) заборонити роботу суб’єктів господарювання, яка передбачає приймання відвідувачів, зокрема закладів громадського харчування (ресторанів, кафе тощо), торговельних центрів, закладів культури та спорту, торговельного і побутового обслуговування населення, крім:
- роздрібної торгівлі продуктами харчування, пальним, засобами гігієни, лікарськими засобами та виробами медичного призначення, ветеринарними препаратами, кормами, пестицидами та агрохімікатами, насінням і садивним матеріалом, засобами зв’язку за умови забезпечення відповідного персоналу засобами індивідуального захисту, а також дотримання відповідних санітарних та протиепідемічних заходів;
- провадження банківської та страхової діяльності, а також медичної практики, ветеринарної практики, діяльності автозаправних комплексів, діяльності з технічного обслуговування та ремонту транспортних засобів, технічного обслуговування реєстраторів розрахункових операцій, діяльності з ремонту комп’ютерів, побутових виробів і предметів особистого вжитку, об’єктів поштового зв’язку за умови забезпечення відповідного персоналу засобами індивідуального захисту, а також дотримання відповідних санітарних та протиепідемічних заходів;
- торговельної діяльності і діяльності з надання послуг з громадського харчування із застосуванням адресної доставки замовлень за умови забезпечення відповідного персоналу засобами індивідуального захисту, а також дотримання відповідних санітарних та протиепідемічних заходів”.
3)абзац 2 пункту 4 викласти в такій редакції:
“- дозволити перевезення в одному транспортному засобі або автобусі, який виконує регулярні пасажирські перевезення на міських автобусних маршрутах у звичайному режимі та в режимі маршрутного таксі, кількості пасажирів, яка одночасно не перевищує половини кількості місць для сидіння, передбачених технічною характеристикою транспортного засобу та визначених у реєстраційних документах, за умови перевезення людей у засобах індивідуального захисту, а також дотримання відповідних санітарних та протиепідемічних заходів”.
2.Системному адміністратору з інформаційно-комп’ютерного забезпечення М. Клименку розмістити дане рішення на офіційному сайті Балаклійської міської ради та сторінці в соцмережі.
3.Контроль за виконанням цього рішення покласти на пешого заступника міського голови М. Будянського та заступника міського голови В. Попова.

Балаклійський міський голова І.М. Столбовий

Калькулятор расчета пеноблоков смотрите на этом ресурсе
Все о каркасном доме можно найти здесь http://stroidom-shop.ru
Как снять комнату в коммунальной квартире смотрите тут comintour.net Самое современное лечение грыж

Поиск

2497207
Сьогодні
Учора
Цей тиждень
Минулий тиждень
Цей місяць
Минулий місяць
Всього
38
80
508
3389
5307
8497
2497207

Forecast Today
72

10.13%
30.13%
6.09%
1.58%
0.28%
51.78%
Online (15 minutes ago):5
5 guests
no members

Your IP:3.230.144.31