Поділитись у соцмережах

03 грудня 2019 року відбулася чергова шістьдесят п”ята сесія Балаклійської міської ради сьомого скликання, під головуванням міського голови Івана Столбового.
На розгляд сесії було винесено 17 питань, які відповідно до Регламенту міської ради попередньо розглядалися на засіданні постійних депутатських комісій. Після затвердження порядку денного, депутати перейшли до розгляду проектів рішень внесених на розгляд сесії.
Першим питанням був заслухана інформація Страхова Д.В. - заступника начальника Балаклійського відділу поліції Головного управління Національної поліції в Харківській області про стан законності, бротьби із злочинністю, охорони громадського порядку та результати діяльності на території м.Балаклія - інформацію було прийнято до відома.
Далі питання стосувались змін до програм: соціально-економічного розвитку м.Балаклія на 2019 рік, проведення ремонту та утримання об’єктів благоустрою міста , розвитку дошкільної освіти міста Балаклія, соціального захисту окремих категорій населення м.Балаклія на 2019 рік.
В рамках Програми соціально-економічного розвитку були внесені слідуючі зміни: додатково виділені кошти на ремонт покрівель житлових будинків в м.Балаклія, на капітальний ремонт міжпанельних стиків житлових будинків у місті Балаклія, на капітальний ремонт частини приміщень загального користування гуртожитку по пл.ім.В.Й.Казмірука,4, на ремонт освітлення парку в сел.Лагері (біля школи ), на придбання машини для подрібнення гілок та інше.
В рамках Програми соціального захисту окремих категорій населення м.Балаклія на 2019 рік додатково виділено кошти у сумі майже 112 тис.грн..на пільговий проїзд окремих категорій громадян автомобільним транспортом на міських автобусних маршрутах загального користування у місті Балаклія.та надання матеріальної допомоги малозабезпеченим громадянам, ветеранам , інвалідам та учасникам бойових дій-майже 34 тис.грн.
Практично одноголосно були прийняті інші проекти рішень, які були внесені на розгляд пленарного засідання.
На цьому 65 сесія міської ради була оголошена закритою. З результатами поїменного голосування можна ознайомитись на сайті міської ради.

Калькулятор расчета пеноблоков смотрите на этом ресурсе
Все о каркасном доме можно найти здесь http://stroidom-shop.ru
Как снять комнату в коммунальной квартире смотрите тут comintour.net Самое современное лечение грыж

Поиск

2497204
Сьогодні
Учора
Цей тиждень
Минулий тиждень
Цей місяць
Минулий місяць
Всього
35
80
505
3389
5304
8497
2497204

Forecast Today
72

10.13%
30.13%
6.09%
1.58%
0.28%
51.78%
Online (15 minutes ago):2
2 guests
no members

Your IP:3.230.144.31