Поділитись у соцмережах

Оголошення
про проведення повторного конкурсу з призначення
управителя багатоквартирного будинку в місті Балаклія.

1. Найменування, місцезнаходження організатора конкурсу: Управління житлово-комунального господарства, будівництва та розвитку інфраструктури міста Балаклійської міської ради, 64200, м. Балаклія, вул. Центральна, 16.
2. Прізвище, посада та номери телефонів осіб, уповноважених здійснювати зв’язок з учасниками конкурсу: Яценко Володимир Володимирович, в.о. начальника управління житлово-комунального господарства, будівництва та розвитку інфраструктури міста Балаклійської міської ради тел. (05749) 2-11-83, факс 2-07-17.
3. Критерії оцінки конкурсних пропозицій:
3.1. Ціна послуги.
Максимально можлива кількість балів по критерію Ціна послуги дорівнює 50 балам.
Кількість балів за критерієм «Ціна послуги» визначається наступним чином. Найнижча ціна послуги становить 50 балів. Кількість балів для решти пропозицій визначається за формулою:
Б обчисл = Цmin/Цобчисл*50, де
Б обчисл – обчислювана кількість балів;
Ц min – найнижча ціна послуги;
Ц обчисл – ціна пропозиції , кількість балів для якої обчислюється;
Всі пропозиції, оцінені згідно з критеріями оцінки, шикуються по мірі зростання значень сумарного показника.
3.2. Рівень забезпеченості учасника конкурсу матеріально-технічною базою.
Під час обрахування кількості балів за даним критерієм, до загальної кількості балів, додається 1 бал за наявний технічний потенціал суб’єкта господарювання кількість спеціально обладнаних транспортних засобів, які перебувають на балансі суб’єкта господарювання, наявність власної ремонтної бази) максимальна кількість балів під час оцінювання за даним критерієм не повинна перевищувати 20 балів.
3.3. Фінансова спроможність учасника конкурсу.
При оцінці конкурсних пропозицій за критерієм фінансова спроможність учасника конкурсу враховуються:
- при відсутності заборгованості по податкам, зборам та іншим необхідним платежам (що підтверджується балансом учасника конкурсу - юридичної особи за попередній рік) оцінка пропозиції становить 10 балів;
- при наявності заборгованості по податкам, зборам та іншим необхідним платежам - оцінка пропозицій 5 балів
- наявність персоналу, що відповідає кваліфікаційним вимогам до професій працівників та має необхідні знання та досвід. Під час обрахування кількості балів за цим критерієм до загальної кількості балів, додається 1 бал за кожного спеціаліста (фахівця), максимальна кількість балів під час оцінювання за даним критерієм не повинна перевищувати 10 балів наявність досвіду роботи з надання послуги у сфері житлово-комунального господарства. Під час обрахування кількості балів за даним критерієм зазначається за таким принципом:
- до 2-х років - 5 балів,
- більше 2-х років - 10 балів.
4. Вимоги до конкурсних пропозицій та перелік документів, оригінали або копії яких подаються учасниками конкурсу для їх оцінювання можна отримати особисто або за запитом на електронну адресу Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її. .
Надана учасником інформація має підтверджуватись копіями документів, засвідченими учасником конкурсу.
5. Способи, місце подання конкурсної документації та кінцевий строк подання конкурсних пропозицій: поштою, електронною поштою чи особисто по письмовому запиту, кабінет № 5 Балаклійської міської ради, вул. Центральна, 16, з 08.00 до 17.00 (п’ятниця з 8.00 до 16.45) крім вихідних та святкових днів, до 10.00 08 січня 2020 року.
6. Місце, день та час розкриття конвертів з конкурсними пропозиціями: 08 січня 2020 року о 10.00 год., зал засідань міської ради, м. Балаклія, вул. Центральна, 16, 2 поверх.

Голова конкурсної комісії , в.о. начальника управління
житлово-комунального господарства, будівництва та розвитку
інфраструктури міста Балаклійської міської ради Яценко В.В.

Калькулятор расчета пеноблоков смотрите на этом ресурсе
Все о каркасном доме можно найти здесь http://stroidom-shop.ru
Как снять комнату в коммунальной квартире смотрите тут comintour.net Самое современное лечение грыж

Поиск

2498690
Сьогодні
Учора
Цей тиждень
Минулий тиждень
Цей місяць
Минулий місяць
Всього
93
115
966
1025
6790
8497
2498690

Forecast Today
240

10.13%
30.14%
6.09%
1.58%
0.28%
51.79%
Online (15 minutes ago):24
24 guests
no members

Your IP:3.230.144.31