Поділитись у соцмережах

         Протягом останніх чотирьох років Балаклійська міська рада разом з ініціативними групами громадян нашого міста приймають активну участь в обласному конкурсі міні-проектів «Разом в майбутнє». За ці роки в місті було реалізовано понад 40 міні-проектів, завдяки яким було відремонтовані під’їзди, здійснено капітальні ремонти покрівель у багатоквартирних житлових будинках, відремонтовані будівлі та замінено старе обладнання на нове сучасне в дитячих садочків міста, капітально відремонтовані тротуари на вулицях та парках міста та багато інших проектів які позитивно сказалися на благоустрої нашого міста.
         В цьому році також 10 міні-проектів стали переможцями конкурсу, а саме:
         “Іноземну мову знати - краще всесвітом подорожувати” - капітальний ремонт приміщення клубу селища Лагері встановлення охоронної сигналізації, придбання комп’ютерної та іншої орг. техніки
         “Свіже повітря та відпочинок – запорука здоров’я та гарного настрою” -капітальний ремонт парку відпочинку по вул, Перемоги,вимощування тротуарною плиткою алеї парку та встановлення лав для відпочинку.
         “Затишний двір – запорука добробуту” - вул. Соборна, 78 - вимощування асфальтом прибудинкової території.
         “Активний відпочинок з користю для здоров’я” - вул. Центральна , 5 капітальний ремонт спортивного майданчику з встановленням вуличних тренажерів.
         “Здорова молодь – запорука добробуту держави в майбутньому” -вул. Соборна, 26 капітальний ремонт спортивного майданчику з встановленням вуличних тренажерів.
         “Комфортні умови - комфортне життя “ -вул. Соборна, 36 капітальний ремонт даху будинку.
         “У парку відпочити раді дорослі і діти” -капітальний ремонт парку відпочинку по вул, Гагаріна ,вимощування тротуарною плиткою алеї парку та встановлення лав для відпочинку.
         “Сучасний харчоблок для дітей з особливими освітніми потребами - запорука спроможності громади” -Балаклійський ДНЗ(дитячий садок) №8 компенсуючого типу Балаклійської міської ради капітальний ремонт харчоблоку с придбанням технологічного обладнання.
         “Сильний духом виростаєш - країну захищаєш” -капітальний ремонт приміщення спортивного залу для занять дітей єдиноборствами, та придбання татамі для проведення тренувань та змагань.
         20 вересня 2019 року відбулися урочисті відкриття цих 9 об’єктів - переможців, (по проекту “Від економії до комфортного життя” на сьогодні роботи ще проводяться). На відкриття завітали почесні гості: депутат Харківської обласної ради Людмила Немикіна, учасники ініціативних груп проектів, громадяни нашого міста. Звертаючись до всіх, хто був присутній на урочистих церемоніях відкриття об’єктів Людмила Немикіна наголосила, що втілення в життя цих проектів дуже важливі для добробуту, комфорту та відпочинку мешканців нашого міста.
         На прикінці урочистих заходів міський голова Іван Столбовий звернувся до присутніх зі слова вдячності за підтримку та небайдужість до рідного міста та запевнив, що робота по участі Балаклійської міської ради в конкурсі міні-проектів буде продовжуватися і в подальшому.
         Також сьогодні було відкрито новий спортивний майданчик по вул. Перемоги, 211, с. Лагері, який був придбаний за кошти обласного бюджету, за сприянням нашого депутата Людмили Немикіної.

Калькулятор расчета пеноблоков смотрите на этом ресурсе
Все о каркасном доме можно найти здесь http://stroidom-shop.ru
Как снять комнату в коммунальной квартире смотрите тут comintour.net Самое современное лечение грыж

Поиск

2497905
Сьогодні
Учора
Цей тиждень
Минулий тиждень
Цей місяць
Минулий місяць
Всього
181
268
1025
1025
6005
8497
2497905

Forecast Today
456

10.13%
30.13%
6.09%
1.58%
0.28%
51.79%
Online (15 minutes ago):22
22 guests
no members

Your IP:3.233.242.204