Поділитись у соцмережах

      06 червня 2019 року відбулася чергова п’ятдесят дев’ята сесія Балаклійської міської ради сьомого скликання, під головуванням міського голови Івана Столбового.
      В роботі пленарного засідання окрім депутатів міської ради взяли участь: заступники міського голови, працівники виконавчого комітету міської ради, представники правоохоронних органів та громадськості.
      До початку сесії голова міської виборчої комісії Петрова К.С. представила нового депутата Лютова Юрія Віктровича замість вибувшого Шевченка Єдуарда Валерійовича від політичної партії «Сила людей». Міський голова і депутати поздоровили новообраного депутата.
      На розгляд сесії було винесено 13 питань, які відповідно до Регламенту міської ради попередньо розглядалися на засіданнях постійних депутатських комісій. Після затвердження порядку денного, депутати перейшли до розгляду проектів рішень внесених на розгляд сесії.
      Першим питанням було заслухано заступника начальника Балаклійського відділу поліції Головного управління Національної поліції в Харківській області Страхова Дмитра Васильовича про стан законності ,боротьби зі злочинністю, охорони громадського порядку та результати діяльності на території м.Балаклія, інформацію депутатами до відома.
      Далі депутатами були внесені зміни до програм: соціально-економічного розвитку м.Балаклія на 2019 рік, Програми проведення ремонту та утримання об’єктів благоустрою міста , Програми розвитку дошкільної освіти міста Балаклія, Програми соціального захисту окремих категорій населення м. Балаклія на 2019 рік.
      Основні зміни до Програми соціально-економічного розвитку м.Балаклія на 2019 рік стосувались: додатково виділені кошти на придбання матеріалів для поточного ремонту житлових будинків, додатково виділені кошти в сумі біля 1 млн.414 тис грн. на проведення капітального ремонту доріг міста, загальна сума на капітальний ремонт доріг складає понад 9 млн. грн. На першому етапі планується виконати капітальний ремонт частини дороги по вул. Соборна та дороги по вул. Харківська (в’їзд до міста).
      Додатково виділено 500 тис. грн. на поточний ремонт вулично-дорожньої мережі міста.
      В рамках Програми проведення ремонту та утримання об’єктів благоустрою міста Балаклія на 2019 рік, додатково виділено 200 тис.грн. на видалення аварійних дерев на території міста Балаклія
      Передбачено кошти у сумі 750 тис. грн . на встановлення сучасного дитячого комплексу у парку соцмістечка по вул.Центральна в м.Балаклія, виділені кошти у сумі 230 тис. грн. на капітальний ремонт тротуарів, на першому етапі буде відремонтовано тротуар по вул.Соборна від будинку №22 до будинку №46. 280 тис.грн. буде направлено на капітальний ремонт перехрестя вулиць Жовтнева та Центральна у м.Балаклія з улаштуванням підходів з тротуарів до пішохідних переходів. Також в 315 тис. грн.. для придбання самохідної косарки для скошування трави.
      Отримана субвенція с обласного бюджету у сумі 198 тис.грн. на придбання спортивних комплексів з тренажерним та гімнастичним обладнанням, яке буде встановлено по вул.Перемоги за лагерським клубом.
      Практично одноголосно були прийняті інші проекти рішень,які були внесені на розгляд пленарного засідання.
      На цьому 59 сесія міської ради була оголошена закритою. З результатами поіменного голосування можна ознайомитись на сайті міської ради.

Поиск

2619515
Сьогодні
Учора
Цей тиждень
Минулий тиждень
Цей місяць
Минулий місяць
Всього
123
462
1223
1024
8166
16235
2619515

Forecast Today
216

9.77%
29.38%
5.84%
1.51%
0.27%
53.23%
Online (15 minutes ago):4
4 guests
no members

Your IP:18.204.56.185