Поділитись у соцмережах

24 квітня 2019 року відбулася чергова п’ятдесят восьма сесія Балаклійської міської ради сьомого скликання, під головуванням міського голови Івана Столбового.
В роботі пленарного засідання окрім депутатів міської ради взяли участь, заступники міського голови, працівники виконавчого комітету міської ради, представники правоохоронних органів та громадськості.
На розгляд сесії було винесено 10 питань, які відповідно до Регламенту міської ради попередньо розглядалися на засіданнях постійних депутатських комісій. Після затвердження порядку денного, депутати перейшли до розгляду проектів рішень внесених на розгляд сесії.
Першим питанням був заслуханий звіт про виконання міського бюджету за 1 квартал 2019 року,який був прийнятий депутатами до відома.
Далі депутатами були внесені зміни до программ: соціально-економічного розвитку м.Балаклія на 2019 рік, Програми проведення ремонту та утримання об’єктів благоустрою міста , Програми розвитку дошкільної освіти міста Балаклія, Програми покращення екологічного стану міста Балаклія на 2019 рік.
Основні зміни до Програми соціально-економічного розвитку м.Балаклія на 2019 рік стосувались: додатково виділені кошти в сумі 1 млн.248 тис грн. на проведення капітального ремонту доріг міста, загальна сума на капітальний ремонт доріг складає 7,5 млн. грн. На першому етапі планується виконати капітальний ремонт частини дороги по вул. Соборна та дороги по вул. Харківська (в’їзд до міста).
Додатково виділено 500 тис. грн. на поточний ремонт вулично-дорожньої мережі міста. Також додатково передбачені кошти на проведення ремонту пішохідних доріжок у парку по вул. Центральна.
Незабаром будуть розпочаті роботи по ремонту парків по вул.Гагаріна (сел.Нафтовиків) та парку по вул. Перемоги (сел. Лагері).
Додатково передбачені кошти на облаштування двох спортивних майданчиків по місту.
З міського бюджету була передбачена субвенція Балаклійському райвідділу державної служби з надзвичайних ситуацій на придбання аварійного обладнання на суму 88 тис.грн.
В рамках Програми проведення ремонту та утримання об’єктів благоустрою міста Балаклія на 2019 рік, додатково передбачені кошти на стерилізацію та вакцинацію від сказу безпритульних собак , завезення піску на дитячі майданчики,пляжі та кладовища.
Передбачено 100 тис. грн. на поточний ремонт пам’ятників загиблим воїнам на території міста.
Додатково передбачені кошти у сумі 500 тис. грн . на проведення капітальних ремонтів тротуарів міста. На першому етапі планується проведення капітальних ремонтів тротуарів по вул. Соборна (район 110-го) та вул. Центральна ,2-а до вул. Новоселівка.
Також додатково виділені кошти на придбання дитячих майданчиків.
Практично одноголосно були прийняті інші проекти рішень,які були внесені на розгляд пленарного засідання.
На цьому 58 сесія міської ради була оголошена закритою. З результатами поїменного голосування можна ознайомитись на сайті міської ради.

Калькулятор расчета пеноблоков смотрите на этом ресурсе
Все о каркасном доме можно найти здесь http://stroidom-shop.ru
Как снять комнату в коммунальной квартире смотрите тут comintour.net Самое современное лечение грыж

Поиск

2497582
Сьогодні
Учора
Цей тиждень
Минулий тиждень
Цей місяць
Минулий місяць
Всього
126
287
883
3389
5682
8497
2497582

Forecast Today
360

10.13%
30.13%
6.09%
1.58%
0.28%
51.79%
Online (15 minutes ago):25
25 guests
no members

Your IP:34.239.177.24