Поділитись у соцмережах

Вчора, 03 квітня 2019 року відбулася чергова п’ятдесят сьома сесія Балаклійської міської ради сьомого скликання, під головуванням міського голови Івана Столбового.
В роботі пленарного засідання окрім депутатів міської ради взяли участь, заступники міського голови, працівники виконавчого комітету міської ради, депутати районної ради, представники правоохоронних органів та громадськості.
На розгляд сесії було винесено 19 питань, які відповідно до Регламенту міської ради попередньо розглядалися на засіданнях постійних депутатських комісій. Після затвердження порядку денного, депутати перейшли до розгляду проектів рішень внесених на розгляд сесії
На початку сесії були заслухані звіти : Про виконання Програми розвитку місцевого самоврядування в м. Балаклія Харківської області на 2018рік , Програми управління комунальним майном територіальної громади м. Балаклія Харківської області на 2018 рік, Програми розвитку дошкільної освіти міста Балаклія на 2018 рік, Програми розвитку фізичної культури та спорту в місті Балаклія на 2018 рік
Далі депутати прийняли рішення про встановлення туристичного збору на території Балаклійської міської ради , та затверджений детальний план території, обмеженої вулицею 1 – го Травня (стадіон)
Депутатами також були внесені доповнення до Програми соціально-економічного розвитку м.Балаклія на 2019 рік, до Програми проведення ремонту та утримання об’єктів благоустрою міста , до Програми розвитку дошкільної освіти міста Балаклія.
Особливо жваве обговорення було викликано проектом рішення «Про надання згоди на добровільне об’єднання територіальних громад» . З цього питання виступили декілька депутатів.
Ті хто були проти , акцентували свою увагу на тому ,що треба внести зміни до Перспективного Плану об’єднання громад (затверджений Кабінетом Міністрів України), ставили запитання про те, що буде з медициною,освітою та комунальними підприємствами міста. Депутат міської ради Атаян М.Ю. висказав занепокоєння тим, що буде з іншими громадами, які будуть не спроможними і запропонував звернутись до робочої групи району щодо внесення змін до Перспективного плану об’єднання громад.
Депутати, які були іншої думки, висловлювали впевненість в тому, що жодній об’єднаній громаді (які вже об’єднались) не стало гірше, а навпаки: збільшились надходження до бюджетів цих громад, майже в п’ять разів, з’явилась можливість залучати кошти іноземних інвесторів, приймати участь в міжнародних грантах та отримувати кошти з Державного фонду регіонального розвитку України. Зараз кошти всіх іноземних інвесторів та проектів спрямовані виключно для добровільно об’єднаних громад.
Підсумовуючи виступи депутатів, міський голова нагадав депутатам, що він разом з депутатами міської ради представляє інтереси виключно мешканців міста Балаклія. А також нагадав всім виступаючим депутатам ,що до їх компетенції не входить внесення змін до Перспективного плану об’єднання громад району. Це повноваження робочої групи по об’єднанню громад Балаклійської РДА, яка на протязі останніх трьох років це питання не вирішувала жодним чином, не скликавши жодного засідання. Також зазначив , що єдиним шляхом вирішення всіх накопичених проблему громадах та збільшення їх бюджетів - є створення об»єднанної громади.
На жаль, депутатами не була врахована думка мешканців Балаклійської громади, інтереси яких вони представляють, та не був підтриманий проект рішення з цього питання. Рішення не набрало достатньої кількості голосів (за -10, проти -4 , утримались -8. не голосував -1)
Всі інші проекти рішень, які були внесені на розгляд пленарного засідання,
були прийняті майже одноголосно .
На цьому 57 сесія міської ради була оголошена закритою. З результатам поїменного голосування можна ознайомитись на сайті міської ради.

Поиск

2619562
Сьогодні
Учора
Цей тиждень
Минулий тиждень
Цей місяць
Минулий місяць
Всього
170
462
1270
1024
8213
16235
2619562

Forecast Today
288

9.77%
29.38%
5.84%
1.51%
0.27%
53.23%
Online (15 minutes ago):11
11 guests
no members

Your IP:18.204.56.185