Поділитись у соцмережах

   В п’ятницю, 22 лютого 2019 року ,в міській раді відбулась зустріч мешканців міста на підтримку ініціативи депутатів Балаклійської міської ради з питання добровільного об’єднання територіальних громад.
   В цій зустрічі прийняли участь: Балаклійський міський голова Іван Столбовий, депутати міської ради, депутат Харківської обласної ради, голова постійної комісії Харківської обласної ради з питань бюджету Людмила Немикіна, радник з питань децентралізації Харківського регіонального центру розвитку місцевого самоврядування Віктор Нестеренко та представники Харківського регіонального відділення Ассоціації міст України Наталя Олексенко, Микола Наркізов та мешканці міста Балаклія .
   Віктор Нестеренко ознайомив присутніх з результатами процесу децентралізації в Україні і на Харківщині та зазначив, що Балаклійський район входить до списку районів області, де досі не створено жодної ОТГ. Він також наголосив на втрачених фінансових та проектних можливостях розвитку для зазначених територій та продемонстрував досягнення вже створених ОТГ Харківщини.
   Під час заходу Балаклійський міський голова Іван Столбовий повідомив про те що, депутати Балаклійської міської ради вже ініціювали громадські обговорення щодо створення потенційної Балаклійської ОТГ з центром в місті Балаклея та підкреслив, відповідно до частини 3 статті 5 Закону України «Про добровільне об’єднання територіальних громад», 22 лютого 2019 року буде видано розпорядження міського голови щодо початку процесу обговорення, також він зазначив про позитивний досвід вже створених громад Харківщини та закликав більше не квапитися з рішенням, а активно розпочати обговорення.
   Присутня на заході депутат Харківської обласної ради, голова постійної комісії Харківської обласної ради з питань бюджету Людмила Немикіна, наголосила на змінах в свідомості мешканців та підкреслила, що всі процеси пов’язані з реформою місцевого самоврядування повинні наближувати послуги до населення, як того вимагає реформа
   Також перед громадянами виступили представники Харківського відділення Асоціації міст України Наталя Олексенко та Микола Наркізов , які розповіли про фінансову та юридичну сторону цього питання.
Всі присутні прийшли до висновку ,що об’єднання територіальних громад вкрай необхідно сьогодні для збільшення фінансових можливостей та покращання добробуту громад.

Калькулятор расчета пеноблоков смотрите на этом ресурсе
Все о каркасном доме можно найти здесь http://stroidom-shop.ru
Как снять комнату в коммунальной квартире смотрите тут comintour.net Самое современное лечение грыж

Поиск

2497506
Сьогодні
Учора
Цей тиждень
Минулий тиждень
Цей місяць
Минулий місяць
Всього
50
287
807
3389
5606
8497
2497506

Forecast Today
168

10.13%
30.13%
6.09%
1.58%
0.28%
51.78%
Online (15 minutes ago):20
20 guests
no members

Your IP:34.239.177.24