Поділитись у соцмережах

Вчора, 16 січня, відбулось чергове засідання виконавчого комітету Балаклійської міської ради під головуванням Балаклійського міського голови Івана Столбового.
На порядок денний засідання виконавчого комітету було винесено вісімнадцять питань, а саме:
- про виконання Комплексної програми роботи з кадрами Балаклійської міської ради та її виконавчих органів за 2018 рік
- про затвердження Комплексної програми роботи з кадрами Балаклійської міської ради та її виконавчих органів на 2019 рік
- про закріплення за виборчими дільницями підприємств, організацій і установ
- про організацію громадських робіт на території Балаклійської міської ради Харківської області у 2019 році та інші.
Жваве обговорення у членів виконкому викликали два питання:
1.Про виявлення та взяття на облік безхазяйного нерухомого майна, розташованого на території м. Балаклія.
2. Про розгляд звернення депутата Балаклійської міської ради Харківської області VІІ скликання Супрун О.Л.
Перше питання стосувалося безхазяйного майна (гаражі), які розташовані за адресою пл. Ростовцева, 4, на які відсутні правовстановлюючі документи та власники. За результатами роботи комісії було виявлено декілька гаражів, власники яких відсутні або невідомі. Для виявлення власників були вжиті всі необхідні заходи, а саме надіслані запити до Державного реєстратора та БТІ, а також залишені повідомлення безпосередньо на будівлях гаражів. Але власники так і не були знайдені. Не всі члени виконкому підтримали ініціативу мера навести лад серед майна міста, та все ж таки рішення було прийнято.
Друге питання стосувалося звернення депутата Супрун О.Л., яка вимагала подання виконкомом позову до суду про скасування державної реєстрації права власності на нерухоме майно за адресою пл. В.Й. Казмірука, 11, яке належить ТОВ “Дані - Теплоцентр”, як такого, що не відповідає чинному законодавству, на думку автора звернення. Вказана будівля знаходится у приватній власності підприємства, і відповідно шкоди територіальній громаді м. Балаклія не нанесено, так як громада не є власником цього майна. У виконавчого комітету відсутні повноваження перевіряти чи ставити під сумнів дії Державного реєстратора.
Деякі члени виконкому підтримали незаконну ініціативу звернення до суду та голосували проти запропонованого проекту рішення про відсутність підстав звернення до суду щодо скасування державної реєстрації права власності. Рішення прийнято більшістю голосів.
Інші рішення, які стосувались звернень громадян прийняті одноголосно.

Поиск

2619585
Сьогодні
Учора
Цей тиждень
Минулий тиждень
Цей місяць
Минулий місяць
Всього
193
462
1293
1024
8236
16235
2619585

Forecast Today
288

9.77%
29.38%
5.84%
1.51%
0.27%
53.23%
Online (15 minutes ago):14
14 guests
no members

Your IP:18.204.56.185