Поділитись у соцмережах

Звіт Балаклійського міського голови Столбового І.М
перед громадою за 2018 рік.

      22 грудня 2018 року, у сесійній залі міської ради відбувся звіт Балаклійського міського голови Івана Столбового перед громадою міста про проведену роботу у 2018 році.
      У своєму виступі, який супроводжувався слайдами, Іван Михайлович відзвітував про підсумки виконаної роботи за минулий рік, стан соціально-економічного розвитку міста, стан виконання міського бюджету та інші важливі питання життєдіяльності міста.
      Протягом звітного періоду робота Балаклійської міської ради та її виконавчих органів спрямовувалась на вирішення питань життєдіяльності територіальної громади м. Балаклія.
      Зазначив, що проведена робота по ремонту доріг, між квартальних проїздів, тротуарів, освітленню, заходам по благоустрою міста.
      Однак, багато із запланованого ще чекає на своє вирішення та втілення в життя.
      Підводячи підсумок, Іван Михайлович зазначив, що в цьому році також проводилася робота по залученню коштів міжнародних інвесторів та міжнародної технічної допомоги, а саме:
      - в рамках співпраці з Німецькою урядовою організацією GIZ по реалізації проекту «Розвиток соціальної інфраструктури України» впроваджено ряд проектів на загальну суму 5, 543 млн.грн.
      - в рамках обласного конкурсу міні-проектів «Разом в майбутнє» було реалізовано 9 міні-проектам на загальну суму 2,6 млн.грн.
      В наступному році буде продовжена робота по залученню коштів міжнародних інвесторів та міжнародної технічної допомоги, для того, щоб місто розвивалося, ставало більш привабливим і сучасним.
      Запевнив всіх присутніх в тому, що міська влада буде продовжувати плідно працювати задля благополуччя людей та розвитку міста.
      У ході зустрічі балаклійці мали можливість поставити міському голові запитання з тих проблем, що найбільше їх хвилюють та отримати на них вичерпні відповіді.
      В залі були присутні жителі міста, керівники підприємств, установ та організацій, представники міських громадських та політичних організацій, депутати міської ради, члени виконавчого комітету, посадові особи органів місцевого самоврядування.

      Завантажити Звіт міського голови.doc

Калькулятор расчета пеноблоков смотрите на этом ресурсе
Все о каркасном доме можно найти здесь http://stroidom-shop.ru
Как снять комнату в коммунальной квартире смотрите тут comintour.net Самое современное лечение грыж

Поиск

2498679
Сьогодні
Учора
Цей тиждень
Минулий тиждень
Цей місяць
Минулий місяць
Всього
82
115
955
1025
6779
8497
2498679

Forecast Today
168

10.13%
30.14%
6.09%
1.58%
0.28%
51.78%
Online (15 minutes ago):24
24 guests
no members

Your IP:3.230.144.31