Поділитись у соцмережах

Вчора, 04 грудня 2018 року відбулась чергова п’ятдесят четверта сесія Балаклійської міської ради сьомого скликання , під головуванням міського голови Івана Столбового.
В роботі пленарного засідання окрім депутатів міської ради взяли участь, заступники міського голови, працівники виконавчого комітету міської ради, представник правоохоронних органів та громадськості.
На розгляд сесії було винесено 13 питань, які відповідно до Регламенту міської ради попередньо розглядалися на засіданнях постійних депутатських комісій. Після затвердження порядку денного, депутати перейшли до розгляду проектів рішень внесених на розгляд сесії
Депутатами було внесені зміни до Програми соціально-економічного розвитку м.Балаклія на 2018 рік, до Програми проведення ремонту та утримання об’єктів благоустрою міста , до Програми розвитку дошкільної освіти міста Балаклія, до Програми соціального захисту населення та до Програми розвитку місцевого самоврядування в м.Балаклія Харківської області на 2018 рік.
Основні зміни до Програми соціально-економічного розвитку м.Балаклія на 2018 рік стосувались:
250 тис. грн. додатково виділено на технічне переоснащення вентиляційних каналів багатоквартирних житлових будинків міста Балаклія.
Виділені кошти на заміну вікон на енергозберігаючі металопластикові та двері на металеві у місцях загального користування :
- 81 тис. грн. в багатоквартирному житловому будинку по вул.Жовтнева,1 ;
- 183 тис. грн. - у гуртожитку по вул. Центральна,21
- 64 тис. грн. - у багатоквартирному житловому будинку по вул.Арсенальна,19.
Виділено 120 тис. грн. на придбання компактної снігоприбиральної техніки .
Надано субвенцію Комунальному підприємству Балаклійської районної ради «Балаклійський Житлокомунсервіс» на фінансову підтримку 57 тис. грн. на придбання матеріалів для поточного ремонту житлового фонду територіальної громади м.Балаклія, 24,7 тис. грн. на придбання трансформаторів струму для багатоквартирних житлових будинків та додатково виділено 20 тис. грн. на підготовку автомобільної техніки до зими.
Надано субвенцію комунальному підприємству «Балаклійський водоканал» у сумі 217,1 тис.грн на послуги з відновлення працездатності ділянок каналізаційних мереж та 49,7 тис.грн. на придбання матеріалів для поточного ремонту водогону в м.Балаклія.
Виділено кошти на виготовлення проекту для проведення капітального ремонту нежитлових приміщень по вул. Центральна ,21 для розміщення відділу реєстрації місця проживання громадян Балаклійської міської ради. Досягнуто домовленість з німецькою урядовою організацією «GIZ» на фінансування капітального ремонту.
Зміни до Програми проведення ремонту та утримання об’єктів благоустрою міста стосувались виділення додаткових коштів комунальному підприємству Балаклійської районної ради «Балаклійський Житлокомунсервіс» на грудень місяць у сумі більше 360 тис. грн. на утримання та поточний ремонт мереж вуличного освітлення, послуги з прибирання вулиць та утримання кладовищ.
В рамках Програми соціального захисту населення м.Балаклія додатково виділені кошти у сумі 70 тис. грн. для надання матеріальної допомоги малозабезпеченим громадянам м.Балаклія та 100 тис. грн. на здійснення компенсаційних виплат за пільговий проїзд на автобусних маршрутах загального користування у місті Балаклія .
Сесія одноголосно затвердила рішення , які стосувались порядку створення та легалізації органів самоорганізації населення на території міста Балаклія, це надасть можливість мешканцям приймати активну участь у вирішенні основних проблем з ремонту та утримання житлових будинків і вулиць міста.
Також одноголосно були прийняті інші проекти рішень, які були внесені на розгляд пленарного засідання.
На цьому 54 сесія міської ради була оголошена закритою. З результатами поіменного голосування можна ознайомитись на сайті міської ради.

Калькулятор расчета пеноблоков смотрите на этом ресурсе
Все о каркасном доме можно найти здесь http://stroidom-shop.ru
Как снять комнату в коммунальной квартире смотрите тут comintour.net Самое современное лечение грыж

Поиск

2498117
Сьогодні
Учора
Цей тиждень
Минулий тиждень
Цей місяць
Минулий місяць
Всього
105
288
393
1025
6217
8497
2498117

Forecast Today
144

10.13%
30.13%
6.09%
1.58%
0.28%
51.79%
Online (15 minutes ago):22
22 guests
no members

Your IP:3.230.144.31