Поділитись у соцмережах

12 вересня 2018 року відбулась п’ятдесят перша сесія Балаклійської міської ради під головуванням міського голови Івана Столбового.
В роботі сесії прийняли участь: Петрова Клавдія Сергіївна – голова міської виборчої комісії, співробітник СБУ Телушкін Р.І., представник громадськості міста Кінаш М.Є.
На початку сесії слово було надано голові міської виборчої комісії Петровій Клавдії Сергіївні, яка представила депутатському у корпусу новообраного депутата Коваленка Віктора Івановича від Балаклійської районної організації політичної партії «Відродження» - замість вибувшого депутата Коновалова Дениса Григоровича. Міський голова та депутатський корпус поздоровили новообраного депутата.
На розгляд сесії було винесено 23 питання, які відповідно до Регламенту міської ради попередньо розглядалися на засіданнях постійних депутатських комісій
Першим питанням був проект рішення « Про внесення змін та доповнень до Програми соціально - економічного розвитку м. Балаклія на 2018 рік» - рішення було прийнято одноголосно. Основні зміни до цього рішення стосувались: додатково виділені кошти на ремонт підходів до під'їздів багатоповерхових житлових будинків у розмірі 100 тис.грн., 300 тис.грн. додатково добавлено на технічне переоснащення вентиляційних каналів багатоповерхових житлових будинків сел. Нафтовиків, 147 тис. грн. виділено на ремонт міжпанельних стиків житлових будинків, 300 тис.грн. виділено на реконструкцію частини парку з улаштуванням святкової зони для молодят у парку соцмістечка, 400 тис. грн. на капітальний ремонт тротуарів біля багатоповерхових житлових будинків. Планується капітальний ремонт дороги по вул. Покровській. Для цього з обласного бюджету виділено 1,7 млн. грн. та додатково 3,1 млн. грн. міською радою. Також заплановані кошти для підсипки дороги сел. Лагері до залізничної платформи “Вербівка”, якою користується велика кількість мешканців нашого міста, а також кошти на виготовлення проектної документації для освітлення цієї дороги.
Планується також придбання технологічного обладнання меблів та кухонного інвентарю для харчоблоку ДНЗ № 10, проведення поточного ремонту водостічної системи , ганків та благоустрою території ДНЗ № 1.
Внесені зміни по пільговому проїзду на автобусних маршрутах загального користування, а саме надано право пільгового проїзду особам з інвалідністю від загального захворювання III групи та пенсіонерам за вислугою років.

Інші питання, які стосувались життєдіяльності міста також прийняті практично одноголосно.

На цьому 51 сесія міської ради була оголошена закритою.

Калькулятор расчета пеноблоков смотрите на этом ресурсе
Все о каркасном доме можно найти здесь http://stroidom-shop.ru
Как снять комнату в коммунальной квартире смотрите тут comintour.net Самое современное лечение грыж

Поиск

2498213
Сьогодні
Учора
Цей тиждень
Минулий тиждень
Цей місяць
Минулий місяць
Всього
201
288
489
1025
6313
8497
2498213

Forecast Today
264

10.13%
30.13%
6.09%
1.58%
0.28%
51.79%
Online (15 minutes ago):18
18 guests
no members

Your IP:3.230.144.31