Поділитись у соцмережах

      09 серпня 2018 року відбулась п’ятдесята сесія Балаклійської міської ради під головуванням міського голови Столбового Івана Михайловича.
      В роботі сесії прийняли участь : Петрова Клавдія Сергіївна – голова міської виборчої комісії, Єрін В’ячеслав Вікторович – заступник голови ради ветеранів ВАТ «Балцем» ,Гущін Валерій Григорович– заступник голови ради ветеранів ВАТ «Балцем»,Тепанян Мамиконович- представник громадськості міста.
      Напочатку сесії слово було надано голові міської виборчої комісії Петровій Клавдії Сергіївні, яка представила депутатському у корпусу новообраного депутата Мельника Євгена Івановича від Балаклійської районної організації політичної партії «Волонтерська партія України» - замість вибувшого депутата Світличної Наталії Олександрівни. Міський голова та депутатський корпус поздоровили новообраного депутата.
      На розгляд сесії було винесено 12 питань, які відповідно до Регламенту міської ради попередньо розглядалися на засіданнях постійних депутатських комісій
      Першим питанням був проект рішення « Про внесення змін та доповнень до Програми соціально - економічного розвитку м. Балаклія на 2018 рік» - рішення було прийнято одноголосно. Основні зміни до цього рішення стосувались: додатково виділені кошти на ремонт тротуарів у розмірі 500 тис.грн., 350 тис.грн. додатково добавлено на влаштування підпірної стіни та системи водовідводу місця для встановлення спортивного майданчика по вул.1-го Травня, 247 тис.грн. на ремонт міжквартальних проїздів житлових будинків по вул.Соборна,34, Соборна,36 та пров.Абрикосовий,2 , 250 тис.грн. - додатково виділено на ремонт покрівлі житлового будинку по вул.1 Травня,4 та 100 тис.грн. на ремонт підходів до під’їздів багатоповерхових житлових будинків та інше. Проект рішення прийнятий одноголосно. Інші питання ,які стосувались життєдіяльності міста також прийняті практично одноголосно.
      Вкотре було винесено питання «Про утворення Комунального підприємства
      Балаклійської міської ради «Балкомсервіс». Це питання дуже важливе для міської ради, тому що без створення міського підприємства неможливо вирішити такі питання ,як оформлення земельних ділянок під дитячими садочками, під міським кладовищем та інше. Але знову цей проект рішення не набрав достатньої кількості голосів.
      До Балаклійської міської ради Харківської області надходять численні звернення мешканців м. Балаклія стосовно наявності порушень законодавства під час проведення будівельних робіт біля кафе «Нептун». Розпорядженням міського голови була створена комісія,яка обстежила цей об’єкт. Було виявлено низку порушень. Балаклійський міський голова ініціював винесення на сесію цього питання «Про демонтаж тимчасових споруд,розташованих поблизу об’єкту по вул.Залиманській, будинок - 2 а в м.Балаклія Харківської області» .
      Даним проектом рішення було запропоновано власникам кафе «Нептун» в термін до 20.08.2018р самостійно демонтувати три тимчасові споруди з металевих конструкцій,а у випадку невиконання, доручити виконавчому комітету Балаклійської міської ради та Управлінню житлово-комунального господарства провести примусовий демонтаж тимчасових споруд,
      Після обговорення цього питання на сесії депутати не підтримали ініціативу міського голови і рішення не було прийнято ,з результатами поїменного голосування можна ознайомитись за посиланням….
      На цьому 50 сесія міської ради була оголошена закритою.

Поиск

2634603
Сьогодні
Учора
Цей тиждень
Минулий тиждень
Цей місяць
Минулий місяць
Всього
72
62
643
1550
9810
13444
2634603

Forecast Today
72

9.72%
29.30%
5.81%
1.50%
0.27%
53.40%
Online (15 minutes ago):10
10 guests
no members

Your IP:3.238.98.39