Поділитись у соцмережах

До уваги мешканців міста Балаклія!

      До Балаклійської міської ради Харківської області надходять численні звернення мешканців м. Балаклія стосовно наявності порушень законодавства під час проведення будівельних робіт за адресою: м. Балаклія, вул. Залиманська, 2-А (кафе Нептун), в зв’язку з чим виконавчий комітет Балаклійської міської ради Харківської області з питання забудови та розміщення тимчасових споруд на земельній ділянці по вул. Залиманська, буд. 2-а в м. Балаклія повідомляє наступне.
      Розпорядженням міського голови було створено комісію для з’ясування законності будівництва даної споруди на території міського пляжу.
      Комісія обстежила даний об»ект та виявила наступні порушення : власниками кафе «Нептун» самовільно встановлено три тимчасові споруди з металевих конструкцій на земельній ділянці комунальної власності територіальної громади м. Балаклія Харківської області, яка не надана йому у власність або користування, зазначені тимчасові споруди встановлені самовільно без отримання паспорту прив’язки тимчасової споруди та на відстані від урізу води меншій, ніж встановлена для прибережних захисних смуг. Також на цій ділянці будується капітальний цегляний паркан з воротами та вигрібна яма»
Балаклійський міський голова ініціював винесення на чергову сесію,яка відбулась 09 серпня 2018 року, проект рішення «Про демонтаж тимчасових споруд,розташованих поблизу об’єкту по вул.Залиманській, будинок— 2 а в м.Балаклія Харківської області»
Даним проектом рішення було запропоновано в термін до 20.08.2018р. самостійно демонтувати три тимчасові споруди з металевих конструкцій, а у випадку невиконання, доручити виконавчому комітету Балаклійської міської ради та Управлінню житлово-комунального господарства провести примусовий демонтаж тимчасових споруд.
      Після обговорення цього питання на сесії депутати не підтримали ініціативу міського голови і рішення не було прийнято. Приводимо Вам результати поіменного голосування депутатів.
      Але незважаючи на те, що проект рішення депутатами не підтриманий виконавчий комітет оставляє за собою право звернутись до контролюючих органів та до суду.

Калькулятор расчета пеноблоков смотрите на этом ресурсе
Все о каркасном доме можно найти здесь http://stroidom-shop.ru
Как снять комнату в коммунальной квартире смотрите тут comintour.net Самое современное лечение грыж

Поиск

2498097
Сьогодні
Учора
Цей тиждень
Минулий тиждень
Цей місяць
Минулий місяць
Всього
85
288
373
1025
6197
8497
2498097

Forecast Today
120

10.13%
30.13%
6.09%
1.58%
0.28%
51.79%
Online (15 minutes ago):18
18 guests
no members

Your IP:3.230.144.31