Поділитись у соцмережах

17 липня 2018 року відбулась сорок дев’ята сесія Балаклійської міської ради під головуванням міського голови Столбового Івана Михайловича.
В роботі сесії прийняли участь : співробітник СБУ Телушкін Р.І., Єрін В’ячеслав Вікторович – заступник голови ради ветеранів ВАТ «Балцем»
На розгляд сесії було винесено 20 питань, які відповідно до Регламенту міської ради попередньо розглядалися на засіданнях постійних депутатських комісій
Першим та другим питанням порядку денного були проекти рішень «Про виконання бюджету міста за І півріччя 2018 року» та «Про звіт про роботу виконавчого комітету Балаклійської міської ради за І півріччя 2018 року», які були прийняті депутатами одноголосно.
Потім депутати розглянули проект рішення « Про внесення змін та доповнень до Програми соціально - економічного розвитку м. Балаклія на 2018 рік» - рішення було прийнято одноголосно. Основні зміни до цього рішення стосувались: додатково добавлені кошти на ремонт підходів до під’їздів, на поточний ремонт дороги по вул. Некрасова, на придбання дитячих майданчиків, та на систему відеоспостереження.
Депутати також розглянули проект рішення “Про затвердження Порядку здійснення компенсаційних виплат за пільговий проїзд окремих категорій громадян автомобільним транспортом на міських автобусних маршрутах загального користування у м.Балаклія.” Прийняття цього рішення забезпечить реалізацію пільговим категоріям населення м. Балаклія права на передбачені законодавством пільги на проїзд у міських автобусних маршрутах загального користування.

Далі сесія розглянула і прийняла рішення з інших питань, які стосуються життєдіяльності міста. Всі рішення були прийняті одноголосно.
Питання «Про надання згоди на прийняття із спільної власності територіальних громад сіл, селищ, міста Балаклійського району у комунальну власність територіальної громади м. Балаклія нерухомого майна» попередньо було розглянуте на засіданні депутатських комісій яке передувало пленарному засіданню ради. Після обговорення воно не набрало достатньої кількості голосів для внесення на розгляд сесії. Міський голова ініціював повторне внесення до порядку денного цього проекту рішення. Вирішення цього питання дуже важливо для територіальної громади м. Балаклія. Приміщення в якому зараз знаходиться Балаклійська міська рада та її виконавчий комітет, дуже мале для тої кількості людей, які відвідують міську раду щоденно з різних питань: виписка, прописка, видача талонів для безкоштовного проїзду на приміських маршрутах пільговому контингенту, різні довідки та з інших питань. Міська рада не може створити комфортні умови для прийому громадян міста, зробити ремонт, як це роблять інші ради нашого району. Тому міський голова ініціював це питання, щоб вирішити цю проблему. В рішенні йде мова про передачу будівель:
1.нежитлового об'єкта по вул. Центральній, 16 в м.Балаклія;
2. частини нежитлових приміщень по вул. Центральній, 21 в м. Балаклія;
3. нежитлової будівлі по вул. Стадіонна, 29 в м.Балаклія.
Передача будівлі по вул. Центральній, 21 допомогла б створити єдиний центр для прийому громадян по всім питанням у комфортних умовах. Будівля по вул. Стадіонна, 29, міська рада планувала зробити там центр дозвілля для дітей та мешканців міста, а також туалет для парку, до речі роботи по реконструкції парку розпочалися та планується їх закінчити до Дня міста. Власниками всіх цих будівель є районна рада і вони повинні вирішити передадуть вони ці об’єкти, для потреб громадян міста, чи ні. Основні доводи депутатів, які голосували проти, базувались на тому, що це майно знаходиться в податковій заставі. Але в заставі знаходиться тільки будівля міської ради по вул. Центральна, 16. Проте, при бажанні, можна вирішити все. Після голосування рішення набрало 18 голосів - що є достатнім для прийняття рішення. Тепер вирішення долі цього питання за власником - Балаклійською районною радою.
Балаклійська міська рада сподівається і з нетерпінням чекає на позитивне вирішення цього питання.
Ознайомитись з тим, як голосували депутати можна за посиланням.
На цьому 49 сесія міської ради була оголошена закритою.

Калькулятор расчета пеноблоков смотрите на этом ресурсе
Все о каркасном доме можно найти здесь http://stroidom-shop.ru
Как снять комнату в коммунальной квартире смотрите тут comintour.net Самое современное лечение грыж

Поиск

2497842
Сьогодні
Учора
Цей тиждень
Минулий тиждень
Цей місяць
Минулий місяць
Всього
118
268
1025
1025
5942
8497
2497842

Forecast Today
288

10.13%
30.13%
6.09%
1.58%
0.28%
51.79%
Online (15 minutes ago):21
one guest
no members

Your IP:3.233.242.204