Поділитись у соцмережах

14 червня 2018 року відбулась сорок восьма сесія Балаклійської міської ради під головуванням міського голови Столбового Івана Михайловича.
В роботі сесії прийняли участь: Сторожко Сергій Олексійович – командир військової частини А-1352, Смульський Сергій Олександрович – старший оперативної групи військової частини А-2513, Телушкін Руслан Ігоревич -співробітник СБУ, Булах Дмитро Андрійович - депутат Харківської обласної ради, Чеснюк Сергій Анатолійович - директор ТОВ «Дані - Теплоцентр», Твердомед Олексій В’ячеславович – журналіст «Дані-інфо», Гуменний Тарас Зіновійович – юрист «Дані-Теплоцентр», Капустянський Василь Борисович – голова районного відділення організації «Громадський контроль», Єрін В’ячеслав Вікторович - член президії ради ветеранів ВАТ «Балцем», Скрипник Сергій Миколайович - громадянин міста.
На розгляд сесії було винесено десять питань, які відповідно до Регламенту міської ради попередньо розглядалися на засіданнях постійних депутатських комісій.
На початку сесії міський голова проінформував присутніх про те, що на минулій сесії 14 травня 2018 року було прийнято звернення депутатів міської ради до Президента України з проханням вжити заходи щодо забезпечення безпеки населення територіальної громади, інфраструктури, майна та житла на території міста від надзвичайних ситуацій, пов’язаних з діяльністю військової частини А- 1352. 12 червня 2018 року була отримана відповідь від Адміністрації Президента України про те, що лист направлений до Кабінету Міністрів України для розгляду та інформування. Тому міський голова Столбовий І.М. запросив на сесію командира війської частини А-1352 Сторожка Сергія Олексійовича для інформування депутатського корпусу з цього питання. Сторожко С.О. та старший оперативної групи військової частини А-2513 Смульський С.О. проінформували депутатів міської ради про хід виконання робіт по очищенню території військової частини А-1352 від вибухонебезпечних предметів, які залишились після надзвичайної ситуації, яка склалась 23 березня 2017 року у м. Балаклія та відповіли на запитання, які надійшли від депутатів.
Першим питанням порядку денного був проект рішення «Про внесення змін та доповнень до Програми соціально - економічного розвитку м. Балаклія на 2018 рік» - рішення було прийнято одноголосно. Основними змінами до цього рішення були: додатково добавлені кошти на ремонт житлового фонду, а саме: на поточний ремонт сходів під’їзду № 4 по вул.Соборна, 85 та під’їзду №4 по вул Соборній, 88 у м. Балаклія, на ремонт під’їздів багатоквартирних житлових будинків, на виготовлення проектно-кошторисної документації та капітальний ремонт приміщень місць загального користування у гуртожитку по вул. Армійська, 16 та інше. Балаклійської міської радою отримана субвенція з державного бюджету на капітальний ремонт дороги по вул. Покровська у сумі 1 млн.700 тис.грн, та на поточний ремонт доріг по вулицям Шевченко - 174 ,913 тис.грн., Грушевського -174 ,913 тис.грн., Некрасова -134 ,323 тис.грн. Також отримана субвенція з раонного бюджету на закінчення аварійно-відбудовних робіт (капітальний ремонт) житлових будинків (додаткові роботи з відновлення фасадів житлових будинків) в м. Балаклія, що не повністю профінансовані за рахунок коштів резервного фонду державного бюджету у 2017 році.
Далі сесія розглянула і прийняла рішення з інших питань, які стосуються життєдіяльності міста. Всі рішення були прийняті одноголосно.
При розгляді земельних питань основні розбіжності серед депутатів викликало рішення «Про продаж земельної ділянки ТОВ «Дані- Теплоцентр». Депутатам було запропоновано три проекти рішення з даного питання: «Про продаж земельної ділянки», «Про надання в оренду земельної ділянки ТОВ «Дані-Теплоцентр» та «Створення тимчасової контрольної комісії …». Після бурхливого обговорення перші два рішення так і не набрали достатньої кількості голосів. Було прийнято третій варіант рішення «Про Створення тимчасової контрольної комісії. З питання перевірки правомірності підготовки до продажу земельної ділянки в м.Балаклії, пл.ім. В.Й.Казмірука,11».
Інші проекти рішень з земельних питань були прийняті одноголосно.
На цьому 48 сесія міської ради була оголошена закритою.

Поиск


Warning: Division by zero in /home/balmer/old.balakleyamer.gov.ua/modules/mod_zt_visitor_counter/helper.php on line 74
2634650
Сьогодні
Учора
Цей тиждень
Минулий тиждень
Цей місяць
Минулий місяць
Всього
42
77
690
1550
9857
13444
2634650

9.72%
29.30%
5.81%
1.50%
0.27%
53.40%
Online (15 minutes ago):12
12 guests
no members

Your IP:3.238.98.39