Поділитись у соцмережах

14 травня 2018 року відбулась сорок сьома сесія Балаклійської міської ради під головуванням міського голови Столбового Івана Михайловича.
В роботі сесії прийняли участь : керівник Лозівської місцевої прокуратури Білодід І. М. , заступник керівника Лозівської місцевої прокуратури Миргородський Є.О. , представник СБУ Телушкін Р.І., представник OBSE - Венсан Годбійон, журналіст каналу ICTV «Надзвичайні новини» – Надія Тофон, директор ТОВ «Дані теплоцентр» - Чеснюк С.А,, мешканці міста.
На розгляд сесії було винесено вісімнадцять питань, які відповідно до Регламенту міської ради попередньо розглядалися на засіданнях постійних депутатських комісій .
Напочатку сесії перед депутатами виступив керівник Лозівської прокуратури Білодід Ігор Миколайович , який доповів депутатському корпусу про те ,що Лозівська міська прокуратура готова до співпраці з міською радою ,запропонував спільно вирішувати всі нагальні питання та відповів на запитання.
Першим питанням порядку денного був звіт про виконання міського бюджету за І квартал 2018 року депутати затвердили звіт одноголосно
Далі депутати розглянули рішення « Про внесення змін та доповнень до Програми соціально-економічного розвитку м. Балаклія на 2018 рік» яке також було прийнято одноголосно .
Перший заступник міського голови Будянський М.В. доповів про основні зміни до цього рішення. Також доповів про те ,що Балаклійська міська рада стала переможцем у дев’яти номінаціях обласного конкурсу міні проектів розвитку територіальних громад «РАЗОМ В МАЙБУТНЄ» у 2018 році .В рамках цього конкурсу буде проведено капітальний ремонт паркану та встановлення нових альтанок у дошкільному навчальному закладі (ясла-садок) № 1 , встановлення нових альтанок у дошкільному навчальному закладі (ясла-садок) № 2 , капітальний ремонт зі встановлення паркану, воріт, хвірток на території Балаклійського дошкільного навчального закладу (ясла-садок) № 4, капітальний ремонт музичної зали з придбанням меблів та обладнання Балаклійського дошкільного навчального закладу (ясла-садок) № 7 , капітальний ремонт харчоблоку Балаклійського дошкільного навчального закладу (ясла-садок) № 10 , капітальний ремонт клубу по вул.Перемоги, 211 в м.Балаклія (сел..Лагері), капітальний ремонт клубу по вул.О.Петрусенко,22 в м.Балаклія (сел..Нафтовиків), капітальний ремонт м"якої покрівлі багатоквартирного житлового будинку по вул.Соборна,78 у м.Балаклія
Далі сесія розглянула і прийняла рішення з інших питань ,які стосуються життєдіяльності міста.
При розгляді земельних питань основні розбіжності серед депутатів викликало рішення «Про продаж земельної ділянки ТОВ « Дані- тепло центр». Після бурхливого обговорення рішення так і не набрало необхідної кількості голосів.
Наприкінці сесії за пропозицією депутата Балаклійської міської ради Тризни Віктора Олександровича депутати прийняли звернення до Президента України про вжиття заходів щодо забезпечення безпеки населення територіальної громади міста Балаклія , інфраструктури, майна та житла на території міста від надзвичайних ситуацій, пов’язаних з діяльністю військової частини А 1352,а також постійному інформуванні територіальної громади про стан заходів безпеки на території військової частини та плани проведення цих заходів у м.Балаклія.
За пропозицією депутата Балаклійської міської ради Тризни Віктора Олександровича було вдруге внесено на затвердження проект рішення «Про утворення Комунального підприємства Балаклійської міської ради «Балкомсервіс» - яке не набрало достатньої кількості голосів.
На цьому 47 сесія міської ради була оголошена закритою.

Калькулятор расчета пеноблоков смотрите на этом ресурсе
Все о каркасном доме можно найти здесь http://stroidom-shop.ru
Как снять комнату в коммунальной квартире смотрите тут comintour.net Самое современное лечение грыж

Поиск

2497585
Сьогодні
Учора
Цей тиждень
Минулий тиждень
Цей місяць
Минулий місяць
Всього
129
287
886
3389
5685
8497
2497585

Forecast Today
360

10.13%
30.13%
6.09%
1.58%
0.28%
51.79%
Online (15 minutes ago):25
25 guests
no members

Your IP:34.239.177.24