Поділитись у соцмережах

05 квітня 2018 року відбулась сорок шоста сесія Балаклійської міської ради під головуванням міського голови Столбового Івана Михайловича.
В роботі сесії прийняли участь депутат Харківської обласної ради, голова комісії з питань бюджету Немикіна Л.П., начальник Балаклійського відділення головного управління національної поліції Зінчук С.М. та представник СБУ Телушкін Р.І.
На розгляд сесії було винесено одинадцять питань, які відповідно до Регламенту міської ради попередньо розглядалися на засіданнях постійних депутатських комісій .
Першим питанням порядку денного була інформація начальника Балаклійського відділу поліції ГУ Національної поліції у Харківській області про стан законності боротьби із злочинністю, охорони громадського порядку та результати діяльності на території м.Балаклія. Депутати прийняли цю інформацію до відома.
Рішення « Про внесення змін та доповнень до Програми соціально-економічного розвитку м. Балаклія на 2018 рік» було прийнято одноголосно . В рамках цього рішення були виділені кошти на проведення капітальних ремонтів покрівель житлового фонду міста Балаклія . Перші три покрівлі будуть відремонтовані за адресами : пров.1 Травня,27, вул.1 Травня,23 тавул. Жовтнева,24.
Вперше за останні роки були передбачені кошти на проведення капітальних ремонтів під’їздів багатоквартирних житлових будинків у м.Балаклія у сумі 500 тис. грн.
Передбачено кошти на реконструкцію парку по вул.Центральній (парк «Соцмістечка») у м.Балаклія. В поточному році планується провести капітальний ремонт частини пішохідних доріжок парку тротуарною плиткою, ремонт системи освітлення з встановленням нових паркових світильників, облаштувати системи поливу та інші роботи з благоустрою парку.
Передбачено кошти на проведення капітального ремонту систем вуличного освітлення у різних мікрорайонах нашого міста.
Передбачено кошти у сумі 750 тис. грн. на капітальний ремонт тротуарів по місту. Роботи планується розпочати на наступних об’єктах : частина тротуарів по вул.Соборна від будинку №46 - до будинку №50 (напроти «Китайської стіни»), від вул. Алієва до будинків по вул.Соборна 84-88 та інші об’єкти.
Виділені кошти на проведення капітального ремонту між квартальних проїздів житлових будинків по вул.Соборна,34, вул. Соборна,36 та пров. Абрикосовий, 2.
Також передбачено кошти на підсипку з плануванням вулиць міста Балаклія, що мають ґрунтове покриття.
На виконання розділу «Безпечне місто» даної Програми було передбачено кошти на продовження робіт облаштування системи відеоспостереження по місту, та незабаром розпочнуться роботи з облаштування сучасного світлофорного об’єкту на перехресті вулиць Соборна та Центральна ( район 14-го)
Передбачені кошти на виготовлення Генплану міста.
Також в рамках цієї Програми надана субвенція районному бюджету: суму 30 тис. грн. для КП БРР «Балаклійський Житлокомунсервіс» на придбання лічильників та трансформаторів струму по житловому фонду; суму 120 тис. грн. КП БРР «Балаклійський водоканал» на придбання каналізаційних люків та проведення ремонту водопровідних мереж по пров. травня;
суму 200 тис. грн. Балаклійському навчально - виховному комплексу "загальноосвітній навчальний заклад І-ІІІ ступенів - дошкільний навчальний заклад" Балаклійської районної ради Харківської області на придбання предметів і матеріалів довгострокового використання для комп'ютерного класу з мультимедійним обладнанням.

Далі сесія розглянула і прийняла рішення з інших питань ,які стосуються життєдіяльності міста.
Наприкінці сесії взяла слово депутат Харківської обласної ради , голова бюджетної комісії Людмила Петрівна Немикіна . Вона привітала присутніх зі святом Великодня, проінформувала депутатський корпус про те . що Харківська обласна рада прийняла рішення про надання субвенції :
- 1 млн. 728 тис. грн на реконструкцію будівлі Балаклійського дошкільного навчального закладу (ясла-садок) № 1 Балаклійської міської ради Харківської області з улаштуванням індивідуального теплового пункту;
-2 млн.320 тис. грн на завершення аварійно-відбудовних робіт (капітальний ремонт) житлових будинків по вул.Харківська, Гагаріна, Нафтовиків в м.Балаклія, що не повністю профінансовані.
Також з дорожнього фонду буде виділено1 млн 700 тис. грн. на ремонт дорожнього покриття по вул.Покровська .
На цьому 46 сесія міської ради була оголошена закритою.

Калькулятор расчета пеноблоков смотрите на этом ресурсе
Все о каркасном доме можно найти здесь http://stroidom-shop.ru
Как снять комнату в коммунальной квартире смотрите тут comintour.net Самое современное лечение грыж

Поиск

2497265
Сьогодні
Учора
Цей тиждень
Минулий тиждень
Цей місяць
Минулий місяць
Всього
96
80
566
3389
5365
8497
2497265

Forecast Today
192

10.13%
30.13%
6.09%
1.58%
0.28%
51.78%
Online (15 minutes ago):23
23 guests
no members

Your IP:3.230.144.31