Поділитись у соцмережах

           Сьогодні, 26 жовтня відбулася зустріч Балаклійського міського голови Івана Столбового із делегацією Спеціальної Моніторингової Місії Організації з безпеки та співробітництва в Європі (ОБСЄ).
           До нашого міста завітали представники Місії – спостерігач Алессандро Нанни та перекладач Валерія Гришина. Мета візиту - вивчення поточної ситуації по аварійно-відбудовних роботах на житлових будинках та об’єктах соціальної сфери, придбанню житла мешканцям, що потребують відселення з аварійних житлових будинків, наданню грошової допомоги мешканцям м. Балаклія, постраждалих внаслідок надзвичайної ситуації пожежі на складах боєприпасів військової частини А 1352 23 березня 2017 року.
           Іван Михайлович проінформував гостей про те, що на пошкоджених багатоквартирних будинках та об’єктах соціальної сфери відремонтовано 52,1 тис.м2 покрівлі, замінено 7,5 тис. штук вікон, встановлено 625 дверей, відремонтовано цоколі та виконано відмостки будинків.
           На сьогодні основні роботи на житлових будинках виконані на 98 %.
           У зв’язку з повним руйнуванням котельні, яка опалювала житлові будинки по вул. Арсенальній, на сьогодні проводиться робота щодо облаштування квартир індивідуальним опаленням. На даний час завершено роботи по заміні лежаків та стояків в житлових будинках, завершуються роботи по монтажу індивідуальних газових котлів та реконструкції газопроводу низького тиску по вул. Арсенальній.
           На даний час аварійно-відбудовні роботи тривають згідно графіків і будуть завершені у встановлені терміни.
           На сьогодні питання придбання житла для мешканців міста, які потребують відселення, прибуває на завершальному етапі. Придбані - 25 квартир та один житловий будинок із земельною ділянкою садибного типу. Таким чином, із 27 сімей, які потребували відселення, на сьогодні майже всі забезпечені житлом. Триває робота з придбання житлового будинку садибного типу ще для однієї сім’ї.
           Також були вручені ордери на вселення у квартири, які придбані Балаклійською міською радою для відселення мешканців м. Балаклія Харківської області, житлові будинки яких визнано аварійними та не придатними для проживання внаслідок надзвичайної ситуації, що склалася 23 березня 2017 р. у м. Балаклії Харківської області.
           Алессандро Нанни подякував за змістовну зустріч і пересвідчився у позитивних змінах, що відбуваються в місті.

Калькулятор расчета пеноблоков смотрите на этом ресурсе
Все о каркасном доме можно найти здесь http://stroidom-shop.ru
Как снять комнату в коммунальной квартире смотрите тут comintour.net Самое современное лечение грыж

Поиск

2497548
Сьогодні
Учора
Цей тиждень
Минулий тиждень
Цей місяць
Минулий місяць
Всього
92
287
849
3389
5648
8497
2497548

Forecast Today
288

10.13%
30.13%
6.09%
1.58%
0.28%
51.79%
Online (15 minutes ago):23
23 guests
no members

Your IP:34.239.177.24