Поділитись у соцмережах

Комфортні умови перебування у садочках м. Балаклія наших дітей одна з головних задач Балаклійської міської ради.
Протягом 2017 року Балаклійська міська рада в рамках співпраці з Німецькою урядовою організацією GIZ було реалізовано багато проектів.

 

В рамках проекту «Розвиток соціальної інфраструктури України» впроваджено ряд інвестиційних та інституційних заходів. Зокрема, в Балаклійській загальноосвітній школі I-III ступенів №2 проведена робота по заміні старих дерев`яних вікон та дверей на енергозберігаючі металопластикові (встановлено 179 енергозберігаючих вікон та 8 дверей).
Досягнуто домовленості з Німецькою урядовою організацією GIZ на отримання фінансову допомоги на суму майже 6 000 000 грн. на проведення капітального ремонту будівлі ДНЗ №7 на протязі трьох років. ( Заміна старих вікон на металопластикові, ремонт покрівлі даху, утеплення фасаду).
Завершені роботи по заміні вікон та дверей на металопластикові у ДНЗ №2.
Замінено 77 вікон та 15 дверей на металопластикові на суму 500,0 тис. грн. за першим етапом проекту. За другим етапом планується провести роботи по утепленню фасаду будівлі ДНЗ.
Також за допомогою урядової організації GIZ були придбанні меблі для дошкільних закладів міста в рамках
програмами «Спеціальна ініціатива «Україна»».
Це дитячі ліжечка – 267 шт., стільці – 696 шт., столи: столи-парти – 276 шт., столи
– обідні – 50 шт., столи для образо-творчого мистецтва – 72 шт.
На орієнтовну суму 960 тис. грн.
Завдяки реалізації цього проекту всі садочки міста не тільки отримали нові, сучасні та зручні меблі, а і з’явилася можливість створити додаткові місця у дитячих садочках.

В цьому році було реалізовано проект для дітей з особливими потребами "Здоров'я і розвиток понад усе" у ДНЗ №7, який проводився в два етапа.
По першому етапу було проведено семінар за темою "Інклюзія в корекційному фізичному вихованні дошкільників з особливостями у психофізичному розвитку", який проводив доктор педагогічних наук, керівник авторського педагогічного центру - центру реабілітації руху (м. Одеса) М. М. Єфименко.
По другому етапу проведено закупівлю ігрового обладнання для роботи з дітьми з особливостями у психічному розвитку, а саме: набор Фребеля, дошки Сегена, ширми для лялькового театру та набори ляльок за мотивами українських казок, спортивне обладнання, квадрати «геоконт», модульний конструктор, коврограф, кінетичний пісок. Ці унікальні розвиваючі ігри та посібники сприяють розвитку дітей в психічному плані, а спортивне обладнання формує фізичне здоров’я дітей.
Втілення цього проекту в життя дозволяє якісно і результативно проводити корекційно-розвиткову роботу з дітьми з затримкою психічного розвитку. А також наявний інвентар та обладнання сприяє розвитку пізнавальної та емоційно-вольової сфери дошкільнят.

Проведено низку робочих зустрічей, в якій взяли участь депутат Харківської обласної ради Л. Немикіна, Балаклійський міський голова І. Столбовий, представники Німецького товариства міжнародного співробітництва GIZ та підрядної організації виконавцями ремонтних робіт будівлі ДНЗ № 2, яка зазнала значні пошкодження в наслідок надзвичайної ситуації 23 березня 2017 року.
Після отримання всіх необхідних погоджень розпочато проведення капітального ремонту будівля ДНЗ №7.
Цей проект, який розрахований на два роки та включає: заміну вікон на металопластикові, ремонт та утеплення м’якої покрівлі з використання сучасного мембранного покриття та утеплення фасаду. На першому етапі у 2017 році були замінені вікна та розпочнеться ремонт покрівлі, у 2018 році – утеплення фасаду та цоколю. Загальна вартість проекту складає 5 млн. 600 тис.грн.
На даний час проводяться роботи по повному капітальному ремонту двох корпусів дитячого садочка №2. Планується провести заміну всіх вікон, дверей, утеплення покрівлі та фасаду, заміну внутрішніх інженерних мереж, а також внутрішній ремонт приміщень. Сума проекту близько 10 млн.грн.

У вересні, з ініціативи депутата Харківської обласної ради Л. Немикіної, та Балаклійського міського голови І. Столбовим, відбулась перша нарада з приводу встановлення спортивного майданчика у Балаклійському навчально-виховному комплексі, який буде складатися з волейбольного, баскетбольного та ганбольного знаряддя. Нагадуємо, що з ініціативи депутата Харківської обласної ради Людмили Немикіної було виділено 1.1 млн. грн. на встановлення цього майданчика.

Калькулятор расчета пеноблоков смотрите на этом ресурсе
Все о каркасном доме можно найти здесь http://stroidom-shop.ru
Как снять комнату в коммунальной квартире смотрите тут comintour.net Самое современное лечение грыж

Поиск

2497524
Сьогодні
Учора
Цей тиждень
Минулий тиждень
Цей місяць
Минулий місяць
Всього
68
287
825
3389
5624
8497
2497524

Forecast Today
216

10.13%
30.13%
6.09%
1.58%
0.28%
51.79%
Online (15 minutes ago):21
one guest
no members

Your IP:34.239.177.24