Поділитись у соцмережах

         Сьогодні 18 травня 2017 року в рамках співпраці з німецькою урядовою організацією GIZ, Балаклійський дошкільний навчальний заклад №7 комбінованого типу «Сонечко» відвідали координатор проекту урядової організації GIZ Денис Ткачев та Балаклійський міський голова Іван Столбовий.
          
Цей візит був обумовлений тим, що на базі Балаклійського ДНЗ (ясла-садок) №7 комбінованого типу Балаклійської міської ради Харківської області, втілюється в життя проект для дітей з особливими потребами "Здоров'я і розвиток понад усе".
          Метою цього проекту є забезпечення належного рівня безпечного і розвивального середовища для дітей з особливими потребами - з затримкою психічного розвитку. Наразі місто Балаклія є містом, яке приймає тимчасово переміщених осіб з Луганської та Донецької областей. Переважна більшість цих людей – це сім’ї з дітьми, інваліди та інші незахищені верстви населення, які потребують підтримки, допомоги та реабілітації.
          На даний час в ДНЗ №7 функціонує 13 груп, з них 11 груп загального розвитку та 2 спеціальні групи для дітей із затримкою психічного розвитку. Для належного виховання дітей з особливими потребами важливим є створення відповідних умов в дитячому садочку та додаткове навчання викладачів та їх батьків.

          Виконання цього проекту було розділено на два етапи.

          По першому етапу вже було проведено семінар за темою "Інклюзія в корекційному фізичному вихованні дошкільників з особливостями у психофізичному розвитку", який проводив доктор педагогічних наук, керівник авторського педагогічного центру - центру реабілітації руху (м. Одеса) Миколай Миколайович Єфименко, та працював професором кафедри ортопедагогіки та реабілітології факультету корекційної педагогіки та психології національного педагогічного університету імені Н.П. Драгоманова

          По другому етапу проведено закупівлю ігрового обладнання для роботи з дітьми з особливостями у психічному розвитку, а саме: набор Фребеля, дошки Сегена, ширми для лялькового театру та набори ляльок за мотивами українських казок, спортивне обладнання, квадрати «геоконт», модульний конструктор, коврограф, кінетичний пісок. Ці унікальні розвиваючі ігри та посібники сприяють розвитку дітей в психічному плані, а спортивне обладнання формує фізичне здоров’я дітей.

          Втілення цього проекту в життя дозволяє якісно і результативно проводити корекційно-розвиткову роботу з дітьми з затримкою психічного розвитку. А також наявний інвентар та обладнання сприяє розвитку пізнавальної та емоційно-вольової сфери дошкільнят.

 

Поиск

2619539
Сьогодні
Учора
Цей тиждень
Минулий тиждень
Цей місяць
Минулий місяць
Всього
147
462
1247
1024
8190
16235
2619539

Forecast Today
264

9.77%
29.38%
5.84%
1.51%
0.27%
53.23%
Online (15 minutes ago):9
9 guests
no members

Your IP:18.204.56.185