Поділитись у соцмережах

Депутати Харківської обласної ради перерахують денний заробіток на допомогу Балаклії

Голова Харківської обласної ради Сергій Чернов розповів про ініціативи обласної асоціації місцевого самоврядування перерахувати одноденну заробітну плату для допомоги у ліквідації наслідків вибухів на військовому складі Балаклії.

Як повідомив Сергій Чернов, для вирішення проблем, які виникли в Балаклії після вибухів на військовому складі, з бюджетів різних рівнів було виділено 132 млн. грн., але цього недостатньо. «Виходячи з цього, на загальних зборах Асоціації органів місцевого самоврядування Харківської області 31 березня одноголосно було схвалено рішення звернутися до всіх наших колег депутатів місцевих рад, працівників виконавчих апаратів із закликом перерахувати одноденну заробітну плату на благодійний рахунок Балаклійської міської ради. Думаю, що в ці дні маємо продемонструвати солідарність з тими, хто потребує допомоги. Минуло два тижні після трагедії на балаклійській землі, проведено величезну кількість робіт, але проблем залишається ще дуже багато. Тому будь-яка фінансова допомога, матеріальна підтримка буде дуже важливою для всіх жителів Балаклії та інших населених пунктів, які опинилися в зоні надзвичайної ситуації», - впевнений голова обласної ради.

«Крім того, як відомо, народні депутати України від Харківської області, зокрема, Віктор Остапчук, Олександр Біловол, підготували законопроект, і його планують найближчим часом зареєструвати, який передбачає виділити необхідну суму коштів з державного бюджету, яких не вистачає, щоб вирішити проблеми, пов'язані з ремонтом і відновленням житлових будинків, придбанням на вторинному ринку або будівництва нового житла для сімей, які не можуть повернутися в свої будинки. Хотілося б, щоб цю ініціативу підтримали всі народні депутати, парламент в цілому, а уряд її реалізував», - сказав Сергій Чернов.

Калькулятор расчета пеноблоков смотрите на этом ресурсе
Все о каркасном доме можно найти здесь http://stroidom-shop.ru
Как снять комнату в коммунальной квартире смотрите тут comintour.net Самое современное лечение грыж

Поиск

2499368
Сьогодні
Учора
Цей тиждень
Минулий тиждень
Цей місяць
Минулий місяць
Всього
156
252
1488
1488
7468
8497
2499368

Forecast Today
912

10.12%
30.14%
6.09%
1.58%
0.28%
51.79%
Online (15 minutes ago):26
26 guests
no members

Your IP:3.233.242.204