Оголошення про проведення відкритого конкурсу до 355 річниці заснування м. Балаклія на кращу ескіз-ідею пам’ятного знака для визначення концепції благоустрою парка на площі Ростовцева в м. Балаклія

Поділитись у соцмережах

Оголошення
про проведення відкритого конкурсу до 355 річниці заснування м. Балаклія
на кращу ескіз-ідею пам’ятного знака для визначення концепції благоустрою
парка на площі Ростовцева в м. Балаклія

Тема конкурсу: відкритий конкурс до 355 річниці заснування м. Балаклія на кращу ескіз-ідею пам’ятного знака для визначення концепції благоустрою парка на площі Ростовцева в м. Балаклія (далі – Конкурс);
Замовник Конкурсу: виконавчий комітет Балаклійської міської ради (далі - Замовник).
Вид Конкурсу: архітектурний відкритий конкурс, що проводиться в один тур.
Мета Конкурсу:
- виявлення кращого об'ємно-просторового та ідейно-художнього рішення пам'ятного знака для визначення концепції благоустрою парка на площі Ростовцева в м. Балаклія;
- визначення оптимального місця розташування пам'ятного знаку в міському середовищі.
Учасники Конкурсу повинні представити ескіз-ідею пам'ятного знаку в конкретному місці – парку на площі Ростовцева в м. Балаклія. Пам'ятний знак може відображати не тільки дату заснування міста, але й ім'я засновника – полковника Якова Чернігівця, а також внесок багатьох поколінь балаклійців у створення і розвиток міста.
Пам'ятний знак може представляти собою скульптурну композицію.
Розмір і пропорції пам'ятного знака повинні враховувати масштаб навколишнього міського середовища та його ландшафтні особливості, зокрема, рослинність парку.
Терміни проведення Конкурсу: розробка конкурсних проектів триває від дати оголошення Конкурсу до 30.07.2018р.; оголошення результатів конкурсу – на день міста.
Конкурс проводиться на благодійних засадах. Реєстраційного внеску для учасників Конкурсу не передбачено. У конкурсі можуть взяти участь всі бажаючі.
Кількість та розмір премій, інші види заохочення:
- 1 перша премія - грошовий приз у розмірі 7 000,00 грн.;
- 2 друга премія - грошовий приз у розмірі 5 000,00 грн.;
- 3 третя премія - грошовий приз у розмірі 3 500,00 грн.
Преміальний фонд для присудження заохочувальних премій: 1 500 грн.
Конкурсна документація включає: Програму та умови проведення Конкурсу, топографо-геодезичну зйомку М 1:500.
Конкурсну документацію, інформацію про склад журі учасники можуть отримати у організатора Конкурсу: відділ юридичного забезпечення, звернень громадян та контролю апарату виконавчого комітету Балаклійської міської ради, адреса: вул. Центральна, буд. 16, каб. № 2, м. Балаклія, Харківська область; на офіційному веб-сайті Балаклійської міської ради: http://balakleyamer.gov.ua. Телефони для довідок: (05749) 2-07-14.
Місце і дата подання конкурсних проектів: до 30 липня 2018р., до 17.00 години за адресою замовника конкурсу: вул. Центральна, буд. 16, м. Балаклія, Харківська область, виконавчий комітет Балаклійської міської ради; або здати їх у встановлений термін на пошту, про що інформувати організатора конкурсу шляхом направлення протягом доби відповідного повідомленням з копією поштової квитанції.
Премійовані конкурсні проекти залишаються в розпорядженні Замовника конкурсу, всі інші автори можуть забрати конкурсні проекти за їх запитами протягом 30 днів після оголошення результатів конкурсу.
Усі надписи та друковані матеріали повинні бути виконані українською мовою.

Виконавчий комітет Балаклійської міської ради

 

Звантажити конкурсну документацію

Поиск


Warning: Division by zero in /home/balmer/old.balakleyamer.gov.ua/modules/mod_zt_visitor_counter/helper.php on line 74
2711939
Сьогодні
Учора
Цей тиждень
Минулий тиждень
Цей місяць
Минулий місяць
Всього
175
1656
3457
2018
9634
17635
2711939

9.49%
29.39%
5.66%
1.46%
0.26%
53.75%
Online (15 minutes ago):34
34 guests
no members

Your IP:3.239.6.58