Звернення депутатів Балаклійської міської ради до ПАТ "Харківгаз"

Поділитись у соцмережах

ЗАТВЕРДЖЕНО
рішення міської ради
від 28 січня 2016 року
№24-VІІ

Голові правління 
ПАТ «Харківгаз»
Бескоровайному Є.В.

ЗВЕРНЕННЯ
Балаклійської міської ради Харківської області до ПАТ «Харківгаз»
щодо нарахування населенню плати за спожитий природний газ

          Депутатський корпус Балаклійської міської ради Харківської області стурбований ситуацією, що склалася з нарахуванням населенню ПАТ «Харківгаз» плати за спожитий природний газ, та багаточисельними зверненнями населення з даного питання.
          Відповідно до вимог п.17 Правил надання населенню послуг з газопостачання, затверджених постановою Кабінету Міністрів України від 09.12.1999 № 2246, зняття показань лічильника природного газу проводяться споживачем щомісяця станом на 1 число місяця, що настає за розрахунковим. Нарахування оплати за використаний природний газ по особових рахунках споживачів здійснюється ПАТ «Харківгаз» за повний календарний місяць, але у разі не зняття показань лічильника в останній день місяця та у разі відсутності самостійного повідомлення абонентом показань лічильника природного газу на останній день звітного місяця, ПАТ «Харківгаз», відповідно до п.13 Правил проводить розрахунки за послуги з газопостачання на підставі планових платежів. 
          З листопада 2015 року частково скорочено чисельність контролерів Балаклійської дільниці Чугуївського управління з експлуатації газового господарства ПАТ «Харківгаз» та припинено ними приймання будь-якої інформації від абонентів щодо показників газових лічильників. Таким чином, передача показників газових лічильників практично перекладена на самих абонентів.
          Враховуючи значну кількість споживачів природного газу, які мають лічильники, всі вони в останній день місяця не в змозі передати показники приладів обліку природного газу, оскільки вони приймаються лише за одним телефоном контакт-центру, який не завжди відповідає, та через «особистий кабінет», який зареєстрований на сайті ПАТ «Харківгаз». Крім того, споживачі похилого віку через відсутність мережі Інтернет та певного досвіду користування Інтернетом не мають можливості своєчасно передати показники приладів обліку природного газу до ПАТ «Харківгаз».
          Також наявні випадки коли споживачі, які в установлені терміни передали показники лічильника через «особистий кабінет» за грудень 2015 року, отримали квитанції не по фактичним переданим показникам, а з донарахуваннями на підставі планових платежів.
          Все це призводить до непорозуміння по нарахуванню плати абонентам за спожитий ними природний газ, зростання соціальної напруги, особливо серед тих споживачів, які користуються пільгами та субсидіями.
Зважаючи на вищевикладене, просимо Вас розглянути можливість фіксації фактичних даних приладів обліку шляхом отримання даної інформації контролерами ПАТ «Харківгаз» або шляхом встановлення додаткових телефонних ліній контактного центру у період передачі споживачами даних про обсяги спожитого газу або введення абонентських книжок для споживачів. Також просимо сприяти вирішенню питання щодо скасування донарахувань спожитих об’ємів природного газу для споживачів на підставі планових платежів.

За дорученням депутатів Балаклійської міської ради Харківської області.

Балаклійський міський голова І.М. Столбовий

Відповідь на депутатське звернення

Поиск


Warning: Division by zero in /home/balmer/old.balakleyamer.gov.ua/modules/mod_zt_visitor_counter/helper.php on line 74
2711882
Сьогодні
Учора
Цей тиждень
Минулий тиждень
Цей місяць
Минулий місяць
Всього
118
1656
3400
2018
9577
17635
2711882

9.49%
29.39%
5.66%
1.46%
0.26%
53.75%
Online (15 minutes ago):47
47 guests
no members

Your IP:3.239.6.58